Opieka dla Dzieci w Poznaniu

środa 31.12.2014 do czwartek 01.01.2015

Drogi Rodzicu! W tym roku postanowiłyśmy wyjść naprzeciw Twoim potrzebom i zająć się Twoimi dziećmi, byś Ty mógł beztrosko bawić się w sylwestra!

Ten przełomowy dzień w roku możesz spędzić na zabawie do białego rana, otoczony dorosłymi ludźmi, bez konieczności ciągłego zwracania uwagi na to, co robią Twoje dzieci! Rozluźnij się, uśmiechnij i zadzwoń do nas, a my zaopiekujemy się Twoim maluchem. W otoczeniu kilkorga innych dzieci w wieku 5-12 lat będzie bawić się w magicznym, dziecięcym świecie pełnym fantazji i radości, witając nowy rok 2015.

Przygotowane będą dla niego nie tylko gry, zabawy i konkursy, lecz również malowanie twarzy czy smakołyki. A gdy poczuje się zmęczony, będzie mógł zasnąć na specjalnie przygotowanych do tego kanapach.

Miejsce, które wybraliśmy na tę okazję, to domek jednorodzinny zlokalizowany na Górczynie, posiadający przestronny ogród.

Koszt całonocnej animacji i opieki wynosi 155zł. Rozpoczynamy o godzinie 18.00 i zajmujemy się dziećmi do czasu powrotu rodziców, jednak nie później niż do 9.00 rano.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

502 861 752
dzieci.w.sylwestra@gmail.com

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie