UD

Opera maluszka – Szu, szum, szumi morze…

📅 sobota 01.06.2024
Opera maluszka - Szu, szum, szumi morze...
Gdzie świętować Dzień Dziecka z najmłodszymi melomanami? Oczywiście, że w Operze Wrocławskiej! 1 czerwca zapraszamy na wyjątkowe muzyczne, kameralne wydarzenie. Spotkamy się w… morskiej przestrzeni, by wsłuchać się w jej szum.
W spektaklu usłyszymy ciekawe i nietypowe brzmienia instrumentów, które przeniosą nas w wodne przestworza. Ciekawe, o jakich morskich przygodach opowie nam fagot i wiolonczela?

Morskie opowieści, podwodne przygody – to wszystko zostanie opowiedziane za pomocą specjalnie napisanej muzyki dla ucha malucha. Utwory zostały oparte na różnorodnych skalach i nieoczywistych rytmach. Zanurzymy się w morskich falach, popłyniemy łódką, posłuchamy wiatru wiejącego z czterech stron świata.
Spotkanie jest realizowane m.in. w oparciu o koncepcję E.E. Gordona. Rodzice wraz z dziećmi będą bawić się z instruktorami i zaproszonymi muzykami.
Wszelka aktywność, np. ruch, swobodny taniec, odbywa się przy muzyce granej na żywo, w towarzystwie dydaktycznych śpiewanek i rytmiczanek. Zabawa w morskiej scenerii wprowadzi nas w wakacyjny klimat, zapewni doskonały humor oraz będzie znakomitą okazją do radosnego, rodzinnego świętowania.

Miejsce wydarzenia: Foyer Opery (1 piętro) – wejście główne.

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

Opera maluszka
Szu, szum, szumi morze… | Dla dzieci do lat 3
1 czerwca, godz. 10.00, 11.10, 12.20, 13.30

448 ocen
4.98
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent