Olimpijskie rozgrywki w NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim mapa

piątek 08.07.2016 do niedziela 10.07.2016

Olimpijskie rozgrywki w NoVa Park

Lipiec w NoVa Park upłynie pod znakiem wakacyjnej olimpiady dla dzieci. Przez cztery kolejne weekendy najmłodsi klienci NoVa Park będą mogli sprawdzić się w różnych dyscyplinach olimpijskich. W dniach 8-10 lipca w godzinach 12.00-18.00 czeka na maluchy pierwsze wyzwanie – biegi.

Letnie igrzyska dla dzieci w NoVa Park będą poświęcone konkurencjom związanym z lekkoatletyką. W najbliższy weekend na najmłodszych czekają m.in. bieg przez płotki, bieg na 100 metrów, bieg w miejscu oraz bieg z przeszkodami. Rozgrywkom sportowym będą także towarzyszyć zabawy z animatorem. Zaplanowane atrakcje będzie uzupełniać uwielbiany przez dzieci dmuchaniec.

Przed rozpoczęciem udział w konkurencjach sportowych dzieci otrzymają specjalne identyfikatory, w których będą zbierać pieczątki za uczestnictwo w cotygodniowych rozgrywkach sportowych. W specjalnym holderze będą również zapisywane wyniki dzieci w poszczególnych konkurencjach. Na zakończenie wakacyjnej olimpiady, dziecko z najlepszymi wynikami otrzyma w nagrodę bon do sklepu INTERSPORT o wartości 1000 złotych. Upominki czekają również na maluchy, które uzbierają minimum 3 pieczątki. Wręczenie nagród odbędzie się w niedzielę 31 lipca.

„NoVa Park zaprasza na lato na sportowo! Zachęcamy rodziny z dziećmi z Gorzowa i okolic do odwiedzenia NoVa Park w cztery najbliższe weekendy, podczas których pokażemy najmłodszym różne dyscypliny olimpijskie. Zaplanowane atrakcje z pewnością przekonają wszystkich uczestników, że prezentowane dyscypliny sportowe są nie tylko ciekawą formą treningu, ale także dobrą rozrywką” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Poniżej harmonogram dotyczący wakacyjnej olimpiady dla dzieci w NoVa Park:
8-10 lipca – biegi;
15-17 lipca – skoki w dal;
22-24 lipca – rzut dyskiem;
29-31 lipca – rzut oszczepem.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:sportowoweekend

Zobacz także