Fabryka Marzeń
Zapraszamy do Klockowni!

Okruchy codzienności – wystawa fotograficzna, Wadowice

Wadowice, rynek
🗺 mapa
📅 sobota 10.09.2016 do poniedziałek 10.10.2016
Klub Mamarazzi

Od soboty na wadowickim rynku można oglądać wyjątkową wystawę, której autorkami są uczestniczki warsztatów w Klubie Mamarazzi. Kobiety przez cały rok skrzętnie dokumentowały życie swoich rodzin, a zwłaszcza dzieciaków. Realizowały własne projekty fotograficzne, upamiętniały chwile codzienne oraz brały udział w wyzwaniach fotograficznych rozwijających ich wiedzę, umiejętności i poszerzających horyzonty. Z rocznej pracy powstała niezwykła wystawa zatytułowana „Okruchy codzienności”, którą będzie można oglądać  do 10 października br.

Zadania fotograficzne, z którymi zmierzyły się autorki wystawy, prowadziły je przez różne dziedziny fotografii, pozwoliły im zapoznać się z całym bogactwem technik fotograficznych. Dzięki temu ćwiczyły one swoją wrażliwość, uczyły się spostrzegawczości, ale przede wszystkim, kreatywnie i intensywnie spędzały czas z własnymi dziećmi. W fotografii zawsze najważniejszy jest drugi człowiek, kontakt z nim i umiejętność dzielenia się emocjami…. tylko w ten sposób mogą powstawać zdjęcia poruszające serca, wywołujące wzruszenia i uśmiech.

Autorkami wystawy są: Bożena Bandura, Agnieszka Chudy, Iza Faber, Natalia Gębczyk, Joanna Gracjasz, Paulina Hanusiak, Barbara Hotowy, Edyta Jabłońska, Aleksandra Janik, Ilona Kaczor, Karolina Kowalczyk, Sylwia Kluzik, Magdalena Leśniak, Maria – Misiarz – Golonka, Monika Miś, Magdalena Polak, Dorota Sendera, Maria Świeboda, Magdalena Woźnicka, Elżbieta Widlarz, Magdalena Zawiła.

Klub Mamarazzi działa w Wadowickim Centrum Kultury pod kierunkiem Izy Faber – doświadczonego fotografa rodzinnego i dziecięcego, należącego do Polskiego Stowarzyszenia Fotografów Dziecięcych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu od października do czerwca i są skierowane do wszystkich kobiet pragnących nauczyć się fotografii od podstaw do poziomu profesjonalnego.  Ideą klubu jest połączenie pasji do fotografowania z czasem spędzonym z dzieckiem.

Na zajęcia zapraszamy od października br. wszystkie mamy, ciocie oraz ich dzieci. Zapisy przyjmujemy w sekretariacie WCK i pod numerem telefonu 33/82 33 156.

152 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent
Adres:
ul. Teatralna 1
34-100 Wadowice
Kontakt:

33 8233156
http://www.wck.wadowice.pl