Od lat pasjonuję się podejściem, które oferuje Porozumienie bez Przemocy – Nonviolent Communication, a od 2014 r. jestem certyfikowaną trenerką tej metody. Wspieram się nim w wielu życiowych sytuacjach, trudnych i lżejszych. Zapraszam Cię do 2 godzin spotkania ze swoimi myślami, uczuciami i potrzebami tak, abyś mógł/mógł_ przekonać się, jakim tonem mówisz do siebie. Czy widzisz siebie? Czy tylko powinności, oceny? Czy potrafisz potraktować siebie delikatnie? Tak jak wskazuje zdjęcie – Handle with care – Potraktuj delikatnie.
Podczas spotkania:
:: Poznasz bazowe założenia PBP (NVC)
:: Nauczysz się jednego praktycznego ćwiczenia wspierającego rozumienie siebie
:: Spędzisz czas w życzliwej atmosferze
Ważne informacje:
Komunikacja międzyludzka porusza emocje, porusza nasze wnętrze. Każde warsztaty, nawet krótkie, mogą być w pewien sposób pobudzające, intensywne emocjonalne. Weź to pod uwagę. Z mojej strony oferuję pełną uważności obecność.
-> Dla kogo przeznaczone jest spotkanie?
Warsztaty skierowane są do każdej osoby, której zależy na dobrostanie własnym i innych.
-> Kiedy się odbędzie?
Spotykamy się 27 lipca 2023 r. o godz. 12.
-> Ile potrwa?
Czas trwania to ok. 2h, czyli między godz. 12-14
-> Gdzie się spotkamy?
Przystań Warszawa, ul. Zaruskiego, budynek C z żółtym wejściem (wejście na teren Przystani jest od strony Wisły, nie Portu Czerniakowskiego).
-> Jak się zapisać?
W przypadku zainteresowania prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:
https://cqq.pl/4b3
W ramach tej akcji prowadzę jeszcze warsztaty 24.08.2023 r. na temat „A gdyby polubić konflikty? Byłoby ich więcej czy mniej?”, na które również serdecznie zapraszam.
-> Jaki jest koszt udziału w tym spotkaniu?
Spotkanie nie ma narzuconego kosztu za udział.
Warsztat prowadzony jest jednak w formule ekonomii daru, co oznacza, że to Wy decydujecie ile chcecie i możecie wpłacić za dane spotkanie.
Jeśli zatem warsztat okaże się dla Was wartościowy- zachęcamy do dokonania darów bezpośrednio u osoby prowadzącej.
Poprowadzenie takiego spotkania wymaga przygotowania i zaangażowania, a wydarzenia nie są objęte dofinansowaniem. Wspierając osobę prowadzącą w ten sposób dajesz jej realny sygnał, że to co robi jest ciekawe i potrzebne.
Mile widziane udostępnienia wydarzeń