Ogród Błogości Miejskich – instalacja artystyczna

Fabryka Sztuki w Łodzi, ul. Tymienieckiego 3 mapa

poniedziałek 01.06.2020 do wtorek 30.06.2020

Ogród Błogości Miejskich - instalacja artystyczna

Instalacja artystyczna „Ogród Błogości Miejskich”/ duet Robosexi (Roksana Kularska- Król i Sebastian Kularski) w ramach Przeglądu Sztuki dla Dzieci LATAWIEC I TRĄBKA

Eksperymentalny ogród dla Małych i Dużych… Urokliwe zakątki, osobliwe rośliny, tajemnicze liście, frymuśne kwiaty… Tego nie zobaczycie w żadnym atlasie, botaniku ani nawet w amazońskiej dżungli!

Ogród Błogości Miejskich będzie można zobaczyć w sieci lub doświadczyć osobiście do końca czerwca podczas bezpiecznego (pamiętajcie o maseczkach i 1,5 metrowych odległościach!) spaceru po podwórku Fabryki Sztuki w Łodzi, na ulicy Tymienieckiego 3.

„LATAWIEC I TRĄBKA. Przegląd Sztuki dla Dzieci” został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury oraz ze środków Urzędu Miasta Łodzi.

Fabryka sztuki logo black

Fabryka Sztuki

Fabryka Sztuki w Łodzi to miejska instytucja kultury usytuowana na terenie XIX wiecznych fabryk na Księżym Młynie. Powołana została w 2007 roku jako wspólna inicjatywa Fundacji Łódź Art Center, Stowarzyszenia Teatralnego Chorea i Urzędu Miasta …

Tymienieckiego 3,