Ogólnopolski Festiwal Piosenki dla Dzieci GWIAZDOZBIORY 2016

Zaklęte Rewiry we Wrocławiu mapa

środa 29.06.2016 do czwartek 30.06.2016

Festiwal Gwiazdozbiory 2016 plakat

W ramach obchodów 70. rocznicy wydania Akademii Pana Kleksa mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Ogólnopolski Festiwal Piosenki dla Dzieci GWIAZDOZBIORY 2016, pt. Magiczny Świat Pana Kleksa.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki dla Dzieci GWIAZDOZBIORY 2016 – zdolni, młodzi artyści z całej Polski wykonają piosenki z  serii filmów o przygodach Pana Kleksa. Towarzyszyć im będzie zespół instrumentalny składający się z profesjonalnych muzyków. Przesłuchania konkursowe jak i Koncert Laureatów odbędą się w magicznych przestrzeniach Zaklętych Rewirów we Wrocławiu w dniach 29-30 czerwca.

Uczestników w wieku od 3 do 13 lat będą oceniać profesjonaliści z branży muzycznej:

Ewelina Lisowska − gwiazda muzyki pop. Piosenkarka znana ze swych przebojów „Nieodporny Rozum”, „W Stronę Słońca” czy „Jutra Nie Będzie”. Wychowanka Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu w klasie gitary klasycznej. Podopieczna Laboratorium Śpiewu I Mowy™.

Andrzej Korzyński − kompozytor, aranżer, organista i pianista. Twórca ścieżki dźwiękowej do filmów Akademi Pana Kleksa, twórca legendarnej postaci Franka Kimono, założyciel radiowego studia „Rytm”, autor przebojów wykonywanych przez Czesława Niemena, Marylę Rodowicz, Urszulę i wielu innych.

Radosław Kot − trener głosu, multiinstrumentalista, łowca talentów. Trener głosu w śpiewie oraz mowie. Współtwórca Laboratorium Śpiewu I Mowy™ oraz Techniki Naturalnego Głosu™. Multiinstrumentalista, kompozytor i łowca talentów.

Celem naszych działań jest promowanie młodych talentów; popularyzowanie twórczości Jana Brzechwy oraz piosenek  z serii filmów o przygodach Pana Kleksa; rozpowszechniane śpiewu wśród dzieci oraz promocja Wrocławia i Dolnego Śląska.

Finaliści konkursu zaprezentują utwory z serii filmów o przygodach Pana Kleksa na scenie w Pasażu Grunwaldzkim. Specjalny koncert, połączony z atrakcjami dla najmłodszych, odbędzie się w sobotę 2 lipca.

Tuż po finale, w Pasażu Grunwaldzkim zaplanowano specjalny koncert z udziałem zwycięzców Gwiazdozbiorów 2016. 2 lipca, oprócz atrakcji muzycznych, na dzieci wraz z rodzinami czkać będą: warsztaty plastyczne, kulinarne oraz konkursy i zabawy. Dodatkową atrakcją będzie pokaz mody dziecięcej.

Koncert i wydarzenia towarzyszące odbędą się w sobotę 2 lipca na scenie Pasażu Grunwaldzkiego (poziom „0”) o godzinie 13.

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na stronie: http://festiwalgwiazdozbiory.pl/ oraz https://www.facebook.com/gwiazdozbiory\
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:muzykapatronat

Zobacz także