Ogólnopolski Festiwal Piosenki dla Dzieci GWIAZDOZBIORY 2016

Pasaż Grunwaldzki mapa

sobota 02.07.2016

Festiwal Gwiazdozbiory 2016 plakat

Ogólnopolski Festiwal Piosenki dla Dzieci GWIAZDOZBIORY 2016 – zdolni, młodzi artyści z całej Polski wykonają piosenki z  serii filmów o przygodach Pana Kleksa. Celem działań jest promowanie młodych talentów; popularyzowanie twórczości Jana Brzechwy oraz piosenek  z serii filmów o przygodach Pana Kleksa; rozpowszechniane śpiewu wśród dzieci oraz promocja Wrocławia i Dolnego Śląska.

Finaliści konkursu zaprezentują utwory z serii filmów o przygodach Pana Kleksa na scenie w Pasażu Grunwaldzkim. Specjalny koncert, połączony z atrakcjami dla najmłodszych, odbędzie się w sobotę 2 lipca.

Tuż po finale, w Pasażu Grunwaldzkim zaplanowano specjalny koncert z udziałem zwycięzców Gwiazdozbiorów 2016. 2 lipca, oprócz atrakcji muzycznych, na dzieci wraz z rodzinami czkać będą: warsztaty plastyczne, kulinarne oraz konkursy i zabawy. Dodatkową atrakcją będzie pokaz mody dziecięcej.

Koncert i wydarzenia towarzyszące odbędą się w sobotę 2 lipca na scenie Pasażu Grunwaldzkiego (poziom „0”) o godzinie 13.

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na stronie: http://festiwalgwiazdozbiory.pl/ oraz https://www.facebook.com/gwiazdozbiory
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:muzyka

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także