Oferta wakacyjna w oddziałach Muzeum Inżynierii i Techniki

Muzeum Inżynierii Miejskiej, ul. Św. Wawrzyńca 15
📅 poniedziałek 25.07.2022 do piątek 05.08.2022
Oferta wakacyjna w oddziałach Muzeum Inżynierii i Techniki
Przez dwa tygodnie; od 25 do 29 lipca i od 1 do 5 sierpnia, dzieci w wieku 7-12 lat będą mogły wziąć udział w ciekawych zajęciach, wspólnych grach i kreatywnych warsztatach, które poprzez zabawę pobudzą ich wyobraźnię.

Ogród Doświadczeń im. St. Lema przy al. Pokoju 68

Przygodę rozpoczniemy w Ogrodzie Doświadczeń. W poniedziałek 25 lipca i 1 sierpnia miłośnicy natury będą mogli obcować z przyrodą oraz dzięki zabawie na ponad stu innowacyjnych urządzeniach, odkrywać prawa fizyki.

Zajezdnia na ul. św. Wawrzyńca 15

Od wtorku do piątku w Strefie Kreatywności MIT młodzi zwolennicy szalonej zabawy znajdą coś dla siebie. Na warsztatach „Miasto przyszłości” czy „Wymarzony dom” nie zabraknie innowacyjnych budowli. „Kuchnia molekularna” dostarczy nam letnich przysmaków, a zajęcia „Budujemy eko-kolejki” pomogą zrozumieć, czym jest trend zero waste. Z kolei warsztaty „Kto wynalazł telefon?” odpowiedzą na pytanie, kto i kiedy wypowiedział pierwsze: halo?

Zajęcia odbywać się będą w godzinach 12:00-15:00. Wszystkich uczestników prosimy o zabranie ze sobą niezbędnych rzeczy, takich jak: woda, przekąska, kurtka przeciwdeszczowa, kapelusz lub czapka, krem z filtrem.

W programie m.in. zajęcia tematyczne:

• Kuchnia molekularna,
  • Budujemy eko-kolejki,
  • Warsztaty — Kto wynalazł telefon?

A także zajęcia w strefie Kreatywności:

• Mapa okolicy,
  • Wymarzony dom,
  • Wynalazek na plac zabaw,
  • Miasto przyszłości.

Szczegółowy harmonogram dostępny w Biurze Rezerwacji.
Koszt udziału w całodniowych zajęciach 40 zł/dziecko.

Obowiązują zniżki w ramach:
– Krakowskiej Karty Rodzinnej,
– Krakowskiej Karty Rodziny z Niepełnosprawnym Dzieckiem,
– Karty Krakowskiej.

Odpowiedni dokument uprawniający do zniżki należy okazać przy zakupie biletu w kasie.

Ilość miejsc ograniczona. Wymagana wcześniejsza rezerwacja.
Zgłoszenia oraz szczegółowe informacje dostępne w Biurze Rezerwacji od wtorku do soboty w godzinach 10:00-18:00
telefonicznie – 12 428 66 00 wew. 11
mailowo – rezerwacja@mit.krakow.pl