Oferta Biblioteki Kraków na Targach Książki

Targi Książki w Krakowie
📅 piątek 27.10.2017 do sobota 28.10.2017
Oferta Biblioteki Kraków na Targach Książki

Biblioteka Kraków podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Książki zaprasza nie tylko na swoje stoisko, C73 (Hala „Wisła”),  na którym będzie promowała usługi, projekty oraz własne wydawnictwa.

27 i 28 października w Dziecięcej Strefie Warsztatowej (Hala „Dunaj”) Biblioteka Kraków  zorganizuje dla dzieci w wieku 7-10 lat warsztaty „Książka obrazkowa nową formą pracy z czytelnikiem”.  Ich uczestnicy na podstawie książki Tomasza Samojlika  „Pikotek chce być odkryty” będą opowiadali historie zwierząt i stworzą książkę obrazkową do wymyślonych przez siebie historii.

Natomiast 27 października w Sali Lwów A odbędzie się panel pod hasłem „Biblioteka Kraków wobec wyzwań współczesności”.

Omówione zostaną m.in. zagadnienia  dotyczące programu, sieci bibliotek, scalenia systemów bibliotecznych, działalności wydawniczej oraz kulturalno-edukacyjnej, usług wskazujących na nowe funkcje biblioteki publicznej w XXI wieku.

Szczegóły na www.biblioteka.krakow.pl