Odwiedź teatr z klaunem Pinezką! CH Auchan w Bydgoszczy

CH Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 mapa

niedziela 20.11.2016

wolny

teatr dla dzieci

Czas spakować walizki i wyruszyć w pełną magii teatralną podróż! Podczas interaktywnego spektaklu maluchy wraz z klaunem Pinezką odwiedzą fascynujący świat cyrku oraz magicznych sztuczek. Na wspólną teatralną zabawę zaprasza Centrum Handlowe Auchan Bydgoszcz. Wstęp wolny!

Podczas jedenastego w tym roku przedstawienia z cyklu „Rodzinne spotkania z teatrzykiem” wesoły klaun Pinezka zabierze wszystkie dzieci do magicznego teatru, który łączy w sobie elementy czarów oraz cyrkowych sztuczek.

Na maluchy czeka wybuchowa mieszanka pantomimy, tańca, akrobacji, barwnych marionetek oraz żonglerskich trików. Nie zabraknie również bajkowych postaci. Wśród licznych przyjaznych charakterów znajdzie się jednak Baba Jaga, która chce zawładnąć teatrem. Czy klaunowi Pinezce uda się ją pokonać z pomocą małych widzów?

Spektakl pt. „Teatr klauna Pinezki” odbędzie się w niedzielę 20 listopada w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3. Przedstawienie odegrane zostanie trzykrotnie: o godzinie 13.00, 15.00 oraz 17.00. Wstęp wolny!

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:cyrkteatr