Odwiedź świąteczną krainę w NoVa Park

NoVa Park mapa

piątek 17.12.2021 do niedziela 19.12.2021

Odwiedź świąteczną krainę w NoVa Park

Mikołaj wraz ze swoją ekipą ponownie odwiedzi Gorzów! W dniach 17-19 grudnia w godz. 13.00-19.00 NoVa Park zamieni się w świąteczną krainę z licznymi atrakcjami dla najmłodszych w gwiazdkowym klimacie.

Chcecie poczuć magię Świąt? Odwiedźcie NoVa Park w dniach 17-19 grudnia w godz. 13.00-19.00 i spotkajcie Mikołaja i jego pomocników – Elfy i Śnieżynki! W świątecznej atmosferze najmłodsi klienci NoVa Park będą tworzyć kartki świąteczne oraz ozdoby choinkowe. W programie także wspólne śpiewanie kolęd, specjalny kącik świątecznych tatuaży, makijaży oraz kolorowych warkoczyków, a także artystyczne skręcanie baloników. Nie zabraknie także konkursów dla dzieci z upominkami. Do zdobycia vouchery na darmową zabawę i organizację urodzin w Sali Zabaw Acapulco w NoVa Park, karty podarunkowe do wybranych sklepów w NoVa Park oraz pluszaki i zabawki dla najmłodszych! Nagrody czekają także na rodziców – wystarczy wziąć udział w gwiazdkowych konkursach i powalczyć o bony na grę w bilard.

„W NoVa Park pozytywnie nastrajamy się na nadchodzące Święta! Przez 3 dni śpiewamy kolędy, tworzymy ozdoby choinkowe i wygrywamy nagrody w gwiazdkowych konkursach. Nasza świąteczna kraina stoi przed Wami otworem, a my zapraszamy w odwiedziny i do wspólnej świątecznej zabawy” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Akcja będzie mieć miejsce na poziomie 0, przy windzie panoramicznej. Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl