Odpoczynek po łódzku – oprowadzanie po wystawie: Na wspólnym podwórku

📅 sobota 02.07.2022
🎫 1zł
Odpoczynek po łódzku – oprowadzanie po wystawie: Na wspólnym podwórku
Zwiedzając wystawę przedstawiającą Łódź przedwojenną, wielokulturową i wielowyznaniową opowiemy historię naszego miasta przez pryzmat obiektów i archiwalnego materiału ikonograficznego odnoszących się do życia kulturalnego i społecznego łodzian, stosunków etnicznych, wspólnej koegzystencji, tworzenia wizerunku i atmosfery dawnej Łodzi. Tematem przewodnim spotkania będzie odpoczynek łodzian i sposoby spędzania przez nich czasu wolnego. Zwiedzaniu towarzyszyć będzie prezentacja przedmiotów, które w wielozmysłowy sposób przeniosą nas do ulubionych miejsc łodzian, do których chętnie udawano się “po rozrywkę” i relaks po pracy.

Prowadzenie: Beata Kamińska

Bilety: 3 zł (bilet normalny), 1 zł (bilet ulgowy)

Czy i jak motywować dzieci