Odlotowy nielot – zaproszenia do kina dla Czytelników Miasta Dzieci

czwartek 07.06.2018 do niedziela 10.06.2018

Odlotowy Nielot zaproszenia do kina

Niezwykłe przygody ptaszka nielota, który – by odnaleźć rodzinę – będzie musiał udać się w długą i pełną niebezpieczeństw podróż przez mroźną, arktyczną krainę. Czy zdoła osiągnąć swój cel, skoro wciąż nie opanował trudnej sztuki latania?

„Odlotowy nielot” to oparta na islandzkich baśniach, wysokobudżetowa, przepięknie wykonana animacja z familijnym przesłaniem, opowieść, która zachwyci widzów w każdym wieku. Pełna humoru, wybornej zabawy i skrzydlatych bohaterów, których nie sposób nie polubić.

Premiera filmu 15 czerwca, a my już dziś mamy dla Was zaproszenia na specjalny pokaz przedpremierowy, który odbędzie się 11 czerwca o godz. 18:30 w kinie Kinoteka (plac Defilad 1) w Warszawie. 

Piszcie na adres konkurs@miastodzieci.pl i uzasadnijcie dlaczego akurat do Was powinno trafić zaproszenie. Nie zapomnijcie o imieniu i nazwisku! W Mieście Dzieci czeka 35 dwuosobowych zaproszeń. Na zgłoszenia czekamy do 10 czerwca.

Zwycięzców poinformujemy drogą mailową.

Więcej informacji o filmie „Odlotowy nielot”:

Wraz z nadejściem wiosny z jajka wykluwa się pisklak Ploey. Rezolutny ptaszek szybko dorasta, ale w przeciwieństwie od rówieśników, ciągle nie może nauczyć się latać. A to dopiero początek jego kłopotów! Prawdziwe tarapaty zaczynają się, gdy w trakcie jednej z lekcji fruwania Ploey zostaje porwany przez wiejskiego kocura i uznany za zaginionego. Kiedy rodzina i najlepsza przyjaciółka Ploey – Ploveria, pogodzeni ze stratą, migrują do ciepłych krajów, on sam – by przetrwać zimę – musi dotrzeć do Rajskiej Doliny. W wędrówce do legendarnego miejsca, gdzie nieloty zimują, wspiera go Giron – sprytna, choć nieco zarozumiała pardwa górska. W końcu, osiągnąwszy swój cel, Ploey stanie przed trudnym wyborem: czy pozostać w bezpiecznej dolinie, czy też znaleźć odwagę do latania i odszukać dawno niewidzianą rodzinę?

Obejrzyj zwiastun „Odlotowy nielot”:

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także