Odkrywanie świata z eksperymentami na zajęciach: Wiedza nas bawi

szkoły na terenie Wrocławia mapa

wtorek 03.09.2019 do sobota 14.09.2019

Odkrywanie świata z eksperymentami na zajęciach: Wiedza nas bawi

Czas na nową dawkę wiedzy i zabawy!

Koła naukowe Wiedza nas bawi to idealna okazją do odkrycia naukowca w swoim dziecku i pobudzenie jego ciekawości  świata.

Dzieci poprzez eksperymenty zobaczą jak działa świat dookoła nich, zastosują w praktyce wiedzę zdobytą w szkole, przeprowadzą swoje własne eksperymenty i nauczą się pracy w grupie z rówieśnikami.

W tym semestrze czeka nas: budowa automobilu, rozcieńczanie roztworów, konstrukcja ludzkiego oka, świat gwiazd, tworzenie atmosfery i wiele innych fascynujących doświadczeń.

Zajęcia trwają 60minut i odbywają się na terenie szkoły, lektor odbiera dzieci ze świetlicy i tam odprowadza po zakończonych zajęciach.  Dzieci zabierają wykonane eksperymenty do domu a także otrzymują na początku semestru Notatnik Albika, który pomoże utrwalić im świeżo zdobytą wiedzę!

Zapisy odbywają się przez naszą stronę internetową: www.wiedzanasbawi.pl

Fundacja Omniveda Wrocław

Fundacja Omniveda

Fundacja OMNIVEDA jest organizacją pozarządową mającą swoją siedzibę we Wrocławiu. Fundacja już od 5 lat organizuje czas wolny dzieci i młodzieży w formie atrakcyjnych i interaktywnych zajęć pozalekcyjnych, a także realizując wycieczki edukacyjne, półkolonie, ferie …