Odkrywanie świata w Deli Parku w Rosnówku – spędź weekend w Eko-Wiosce!

DELI Park mapa

sobota 13.08.2016 do niedziela 14.08.2016

Deli Park

Zapraszamy na rodzinny weekend do DELI Parku w Rosnówku, 20 km od centrum Poznania. Place zabaw, jedyna w Polsce Eko-Wioska, miniatury z  całego, świata żywe zwierzęta, gigantyczne owady i oczywiście ulubieńcy dzieci, czyli mamuty i lemury – to tylko niektóre z  atrakcji.

W sobotę i niedzielę, 13-14  sierpnia DELI Park odwiedzą specjalni goście. Pan Pianka to znakomity animator zapraszający dzieci na wyprawy po swiecie  ludzi i zwierząt, krainie najsłynniejszych budowli świata i nieznanych roślin. Odkrywa przed dziećmi ich niesamowitą kreatywność pomagając tworzyć z  piankowych klocków wszystko to, co ich zachwyca. Warsztaty i wyprawy potrwają w sobotę od 12 do 17.

Natomiast niedziela upłynie dzieciom w DELI Parku na spotkaniu z… robotami. Jak się je tworzy, kiedy powstał pierwszy, z  czego są budowane – na te i wiele innych pytań będzie można znaleźć odpowiedzi podczas spotkania z  animatorami z  GO4Robot. Każdy będzie miał też okazję złożenia  własnego robota. Pokazy w godz. od 12 do 17.

Wystarczy kupić bilet do DELI Parku, by wziąć udział w spotkaniach i warsztatach.

DELI Park w Rosnówku położony jest zaledwie kilkanaście kilometrów od Centrum Poznania. Na 6 hektarach dzieci mogą bawić się na ogromnych rozmiarów placu zabaw, albo sprawdzać się w grach edukacyjnych w multimedialnym budynku. Zwiedzając park można zobaczyć najciekawsze budynki świata w miniaturze i przyjrzeć się gigantycznym owadom, poznać prehistorycznego mamuta, ale też żywe zwierzęta w mini zoo. Na terenie parku znajduje się także jedyna w Polsce, Podniebna Eko-Wioska. Przechadzając się 5 metrów nad ziemią między drzewami Wielkopolskiego Parku Narodowego uczestnicy wycieczki poznają zwierzęta i ptaki, które zamieszkują ten teren.
Ceny biletów: 24 zł (normalny), 20 zł (ulgowy), 18 zł grupowy. Bilety rodzinne kosztują: 2+1 – 60 zł, 2+2 – 79 zł , 2+3 – 98 zł, kolejne dziecko 15 zł. Bilety rodzinne z kartami – Karta stałego klienta, Karta rodziny 5+, Funpass Parkmania lub inne karty rabatowe: 2+1 – 54 zł, 2+2 – 70 zł, 2+3 – 88 zł, a kolejne dziecko 15 zł. Dzieci do lat 3 wchodzą gratis. Emeryci i renciści – 14 zł (ulga nie obowiązuje przy korzystaniu z kart).
Atrakcje w cenie biletu: park miniatur, mini zoo, gigantyczne owady, zwierzęta prehistoryczne, place zabaw, wewnętrzny plac zabaw, interaktywne gry, Podniebna Eko-Wioska, dmuchańce.
W sierpniu Park jest czynny pn-pt.  od godziny 10 do 19., sob.-ndz. 10-20. Kasa czynna jest godzinę krócej.
15 sierpnia DELI PARK JEST CZYNNY OD 10 DO 20.

 

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:latorobotywakacjezoo
Odkrywanie świata  w Deli Parku w Rosnówku – spędź weekend w Eko-Wiosce!