Odkryj O czym marzą zwierzęta – wygraj zaproszenia do kin w całej Polsce

📅 piątek 21.08.2020
O czym marzą zwierzęta konkurs z biletami do kina dla dzieci i rodziców
Wypowiedz życzenie i uratuj świat przed katastrofą! Pełna magii animacja o zaczarowanym świecie lasu już od 21 sierpnia w kinach. W Mieście Dzieci czeka aż 35 dwuosobowych zaproszeń na film w kinach Cinema City.

Troska o środowisko wymaga zawsze dużo pracy i skrupulatności. W świecie ludzi trzeba gasić światło, dokręcać wodę, segregować śmieci i nosić ze sobą bawełnianą torbę na zakupy. W świecie lasu, a już na pewno tym z pełnej magii animacji O czym marzą zwierzęta, wystarczy po prostu nie rzucać słów na wiatr i dotrzymywać danego słowa. Pochopne decyzje grożą np. tym, że spełniające marzenia Drzewo Życzeń może przestać utrzymywać świat w dotychczasowym porządku! O tym, jak temu zapobiec i jakie przygody może przeżyć mała oposica w misji ratowania klimatu, opowie animacja „O czym marzą zwierzęta”.

Z okazji premiery filmu O czym marzą zwierzęta mamy dla Was dwuosobowe zaproszenia na ten film do wszystkich kin Cinema City w Polsce (do wykorzystania w dniach 24-27.08.2020).

Jak zdobyć  zaproszenie do kina?

Wystarczy, że w dniach 18-21 sierpnia wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule O czym marzą zwierzęta, w treści zaś wpiszecie swoje nazwisko i wiek dziecka oraz krótko opiszecie jak wspólnie z dziećmi troszczycie się środowisko (dwa zdania wystarczą).

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy konkursowej lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Zobacz oficjalny zwiastun filmu O czym marzą zwierzęta: