Oddychaj jak miś – książeczka z niezwykłą mocą dla najmłodszych

niedziela 04.04.2021 do niedziela 18.04.2021

Oddychaj jak miś - książeczka z niezwykłą mocą dla najmłodszych

Oddychaj jak miś to książka, która ma niezwykłą moc i w mig z malucha zrobi zucha. Jeśli dziecko ma kłopot z zasypianiem, koncentracją, z nadmiarem emocji i szaloną energią, która je wprost rozpiera lub przeciwnie, bywa apatyczne, to książka ta jest tym czego potrzebujesz. Jest pięknie ilustrowaną receptą i prostą drogą do szybkiej zmiany. Prezentującą zestaw łatwych i przyjemnych ćwiczeń medytacyjnych dla małych i dużych przyjaciół misia, do wykonywania na co dzień i od święta.

Co ciekawe, te 30 propozycji prostych i zabawnych ćwiczeń na uważność może być wykonywane niemal wszędzie: w domu, w czasie krótkiej przerwy między lekcjami lub zadaniami, w samochodzie, w sklepie, na spacerze w parku…

Dzięki tym ćwiczeniom dziecko szybko nauczy się, jak kontrolować swoje ciało, oddech i emocje. Będzie zrelaksowane i uśmiechnięte, wesołe podczas zabawy, skupione w czasie lekcji. Aktywności te są również wspaniałą propozycją na wspólne spędzanie czasu.

Publikacja ta powstała na podstawie nagrodzonej w świecie płyty CD autorstwa Kiry Willey, która wie absolutnie wszystko o uczeniu jogi dzieci młodszych i trochę starszych.

Część pierwsza zadań w książeczce to ćwiczenia, które pomagają ujarzmić nieokiełznaną energię dziecka. Cześć druga pomaga poprawić lub wypracować zdolność do koncentracji. Część trzecia pokazuje techniki relaksacyjne, jednocześnie rozwijając wyobraźnię dziecka. To wspaniała propozycja na wyciszenie rozbrykanego malucha przed snem. A co zrobić rano, by dziecko z energię i radością powitało dzień? To podpowiada część czwarta książki. W ostatniej zawarte są propozycje ćwiczeń na chwile stresu i niepokoju. Wszystko ozdabiają ilustracje Anni Betts, piękne od pierwszej do ostatniej kartki.

Książka do nabycia na stronie wydawnictwa: vimala.pl

Oddychaj jak miś, Kira Willey tłum. Jacek Drewnowski
Wydawnictwo Vimala
Warszawa 2020
ISBN: 978-83-959938-0-0

Oddychaj jak miś - książeczka z niezwykłą mocą dla najmłodszych
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie