Odbierz pluszowego Rudolfa w podziękowaniu za zakupy w Centrum Korona

Centrum Korona mapa

piątek 13.12.2019 do niedziela 22.12.2019

Odbierz pluszowego Rudolfa w podziękowaniu za zakupy w Centrum Korona

Z okazji zbliżających się Świąt, w piątek 13 grudnia Centrum Korona startuje ze świąteczną akcją z uroczymi Rudolfami w roli głównej. Wystarczy zrobić zakupy w Koronie, aby odebrać upominek – pluszowego renifera. Akcja potrwa do niedzieli 22 grudnia.

Pluszak to nieodłączny element dzieciństwa i jeden z najpopularniejszych świątecznych prezentów. Z myślą o nadchodzącej Gwiazdce oraz upominkach dla najbliższych, Centrum Korona przygotowało akcję, w której do rozdania jest ponad 1200 pluszowych reniferów w podziękowaniu za zakupy dokonane w Koronie. Uczestnicy akcji mają do wyboru dwie drogi „starania się” o upominek:

  • sposób na małego renifera – wystarczy zrobić zakupy za minimum 100 złotych w Centrum Korona (na jednym paragonie, z wyłączeniem zakupów w hipermarkecie), pobrać aplikację Viuu (z Google Play lub App Store), skanować naklejki z reniferem na terenie galerii i działać według instrukcji. Gdy znajdzie się 5 ukrytych reniferów, wystarczy pobrać specjalny kupon z aplikacji Viuu oraz zgłosić się z paragonem po odbiór małej maskotki do Punktu Obsługi Akcji;
  • sposób na dużego renifera – wystarczy zrobić zakupy za minimum 300 złotych w Centrum Korona (na maksymalnie dwóch paragonach, w tym minimum 150 złotych wydane na terenie galerii), zgłosić się do Punktu Obsługi Akcji i odebrać dużego renifera oraz kartę podarunkową o wartości 30 złotych!

„Święta to czas radości i spełniania marzeń. Aby umilić klientom wyczekiwanie na nadejście pierwszej Gwiazdki i przybycie Mikołaja, Centrum Korona będzie rozdawać mieszkańcom Wrocławia reniferowe pluszaki. To dobra okazja, aby zdobyć uroczy prezent dla swoich pociech. Zapraszamy do udziału w akcji i odbioru upominków” – mówi Paulina Sip, dyrektor Centrum Korona.

Regulamin akcji jest dostępny w Punkcie Obsługi Akcji. Akcja odbywa się w dniach 13-22 grudnia 2019 roku w godzinach 12.00-19.00. Liczba pluszowych reniferów jest ograniczona.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl