Weleda
Weleda Baby

Odbieraj upominki i pomagaj potrzebującym w świątecznej akcji Galerii Bemowo

Galeria Bemowo
🗺 mapa
📅 sobota 17.12.2022 do niedziela 18.12.2022
Odbieraj upominki i pomagaj potrzebującym w świątecznej akcji Galerii Bemowo
W dniach 17-18 grudnia w godzinach 12.00-18.00 Galeria Bemowo zaprasza na świąteczną akcję pełną prezentów w podziękowaniu za zakupy. Wydarzeniu będzie towarzyszyć zbiórka darów dla najbardziej potrzebujących rodzin oraz seniorów w dzielnicy Bemowo. Partnerami zbiórki są „Bemowski Mikołaj” oraz Ośrodek Pomocy Społecznej na Bemowie.

Idą Święta, czas pomyśleć o prezentach! Galeria Bemowo też o nich pomyślała, dlatego w dniach 17-18 grudnia w godzinach 12.00-18.00 będziemy wręczać upominki, aby podziękować Wam za zakupy w Galerii Bemowo. Co zrobić, aby zgarnąć niespodziankę? Wystarczy:

 

  • zrobić zakupy za min. 100 złotych, aby cieszyć się pudełkiem pysznych ciastek korzennych;
  • wydać min. 200 złotych, a będą czekać na Ciebie (do wyboru) książka dla dzieci, książka kulinarna, czekoladki w świątecznym wydaniu lub świeca zapachowa.

W ramach świątecznej akcji odbędzie się również zbiórka darów dla najbardziej potrzebujących rodzin oraz seniorów w dzielnicy Bemowo. Co będziemy zbierać? Artykuły spożywcze o długim terminie przydatności do spożycia (cukier, olej, kasza, ryż, kawa, herbata, dżem, miód, konserwy mięsne, konserwy rybne, słodycze itp.) oraz podstawowe środki higieniczne (żel do kąpieli, szampon, mydło w płynie, pasta do zębów, szczoteczka do zębów, golarki dla panów itd.). W ramach akcji „Bemowski Mikołaj” zebrane dary trafią do podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej na Bemowie.

Regulamin akcji dostępny w Punkcie Obsługi Akcji. Liczba upominków ograniczona.

807 ocen
4.95
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent