Od wiosny do zimy – spektakl w Lubuskim Teatrze w Zielonej Górze

Lubuski Teatr im. Leona Kruczkowskiego, aleja Niepodległości, Zielona Góra mapa

niedziela 18.09.2016

Od wiosny do zimy teatr lubuski ZG

Spektakl powstaje z myślą o naj-najmłodszych widzach. O tych, którzy właśnie poznają świat, uczą się nazywać wszystko, co wokół siebie widzą.

Jakie przeróżne tajemnice skrywa przyroda? Jakie są jej ulubione kolory? Jak lubi się zmieniać podczas każdej z czterech pór roku? Razem z bohaterami opowieści – Siostrą, Bratem i pewną niezwykłą Gąsienicą spróbujemy znaleźć odpowiedź na te i inne pytania. Dowiemy się, że każda zabawa może przerodzić się w teatr dzięki wyobraźni, ale przede wszystkim, że teatr jest doskonałym miejscem, aby dobrze się bawić i przyjemnie spędzić czas. W przedstawieniu postacie sceniczne często nawiązują bezpośredni kontakt z widzami, a spektakl dzięki barwnej scenografii, zabawnym lalkom i przyjemnym dla ucha piosenkom jest propozycją dla wszystkich widzów, którzy lubią się miło bawić, w tym również dla dzieci, dla których będzie to pierwsza wizyta w teatrze.

  • 04.09 Scena kameralna Godz: 12:00 
  • 18.09 Scena kameralna Godz: 12:00

Ze względu na konwencję przedstawienia uprzejmie prosimy o zdjęcie bucików dzieci i dorosłych przed wejściem na spektakl.

Reżyseria: Katarzyna Kawalec Scenariusz: Katarzyna Kawalec Scenografia, lalki: Areta Puchalska Muzyka: Radosław Bolewski Spektakl dla dzieci od lat: 1 do 5 Foto: GOPHOTO.PL

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie

Adres:

Al. Niepodległości 3/5
Zielona Góra


Kontakt:

068 452 72 72 w.63,51,35
http://www.teatr.zgora.pl

ZOBACZ TAKŻE:teatr

Zobacz także