Oceanarium – spektakl dla najmłodszych

Cricoteka, ul. Nadwiślańska 2-4 mapa

niedziela 19.09.2021

Oceanarium - spektakl dla najmłodszych

„Oceanarium”

Szumią fale chlup chlup chlup
zaraz zmoczą kilka stóp!

Dla niektórych piaskownica to po prostu miejsce z piaskiem. Robi się tam babki z piasku – i tyle. Dla naszych bohaterów zwykła zabawa foremkami to początek Wielkiej Przygody. Wystarczy odrobina wyobraźni, a plastikowa muszelka przeniesie nas na piaszczystą plażę, jeszcze trochę – i już wypływamy żaglówką na środek oceanu. Zaraz potem chlup! I możemy bawić się w chowanego z ośmiornicami, tańczyć z meduzami, grać w berka z całą ławicą ryb!

„Oceanarium” to wyjątkowy spektakl dla widzów najnajmłodszych – już od 1. roku życia! Piękne, pomysłowe lalki, grana na żywo muzyka, spokojny, dopasowany do wieku odbiorców rytm przedstawienia – to wszystko sprawia, że nawet najbardziej ruchliwe maluchy siedzą jak zaczarowane!

Spektakl adresowany jest do rodzin z malutkimi dziećmi, od 1. do 4. roku życia. Czas trwania spektaklu: 30 min, potem zapraszamy na wspólną teatralną zabawę.

19 września, godz. 11.00, 13.00
Cricoteka, ul. Nadwiślańska 2-4

Link do zakupu biletów:

godz. 11.00: https://bilety.cricoteka.pl/index.php/repertoire.html?id=4007
godz. 13.00: https://bilety.cricoteka.pl/index.php/repertoire.html?id=4008

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Teatr Figurki logo

Teatr Figurki

Wbrew temu, co sądzą niektórzy, my wiemy, że w małych ciałach, kryje się wielka wyobraźnia. Że najmniejszy człowiek ma największe potrzeby i wymagania. Odkrywamy więc światy, których dorośli zwykle nie zauważają: krainy skrzatów, życie stworów …

Więcej

Adres:Kontakt:

8802807
figurki@teatrfigur.pl

ZOBACZ TAKŻE:teatr