Obóz zimowy dla dzieci i młodzieży – Niedzica 2020

Niedzica mapa

niedziela 17.11.2019 do niedziela 24.11.2019

1790

Obóz zimowy dla dzieci i młodzieży - Niedzica 2020

Fundacja Akademia Samodzielności zaprasza serdecznie dziewczynki i chłopców w wieku 7 – 17 lat na obóz zimowy w Niedzicy w terminie 9 luty – 16 luty 2020.

Wyjątkowość naszego obozu polega na połączeniu bogatego i długoletniego doświadczenia instruktorów oraz różnorodności warsztatów prowadzonych w jego trakcie, jak i pasji, którą jest dla nas praca z dziećmi i młodzieżą. Pragniemy połączyć różnorodne zainteresowania oraz pozwolić dzieciom na wybór uczestnictwa w zajęciach w zależności od chęci odkrywania i poznawania nowych obszarów tematycznych.

Na obozie uczestnicy będą mieli możliwość uczestnictwa w następujących zajęciach:

– narciarstwo

– snowboard

– zimowy survival z elementami pierwszej pomocy

– taniec (hip – hop / nowoczesny)

– samoobrona

Wszystkie warsztaty tematyczne prowadzone będą przez grono doświadczonych instruktorów – specjalistów w swoich dziedzinach. Zamieszkamy w Pensjonacie Micherda (http://www.micherda.pl) w Niedzicy. W pobliżu ośrodka znajdują się zalew Czorsztyński, zamek z IV wieku oraz sztucznie naśnieżane i oświetlone stoki narciarskie idealne równo dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy.

W planach przewidziano wyjazd do Aqua Parku (Poprad, Słowacja) – https://aquacity.sk. Ze względu na fakt, iż w trakcie nadchodzących ferii planujemy organizację tylko jednego turnusu, liczba miejsc jest ograniczona. O zapisach będzie decydowała decydowała kolejność zgłoszeń, których można będzie dokonywać na specjalnym formularzu on line – https://docs.google.com/forms/u/1/d/e/1FAIpQLSdNWQq1nZQNY668Vm8E7YjxmZdnYeW96IkceXuGlqmmSdOY5w/viewform.

Cena 1790 zł obejmuje transport Kobyłka – Niedzica – Kobyłka, ubezpieczenie, wyżywienie (3 posiłki dziennie), transport na miejscu oraz opiekę instruktorów.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy pod adresem: przemyslaw.jakobczyk@akademia-samodzielnosci.pl

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Akademia Samodzielności

Akademia Samodzielności

"Akademia Samodzielności” to projekt wychodzący naprzeciw zagrożeniom, jakie pojawiają się na co dzień, i na które narażone są nasze dzieci.  Nadrzędnym celem projektu jest nauka samodzielności dzieci w wieku 6-14 lat. Pod pojęciem –nauka samodzielności rozumiemy: • …

Więcej

Adres:

Akademia Samodzielności
os. Lisi Jar 50
05-270 Marki


Kontakt:

505 602 171
przemyslaw.jakobczyk@akademia-samodzielnosci.pl
http://www.akademia-samodzielnosci.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:nartywyjazdy