Obóz zimowy dla dzieci i młodzieży – Niedzica 2019

Niedzica mapa

sobota 26.01.2019 do sobota 09.02.2019

1550 zł

Akademia Samodzielności Warszawa 2017 i 2018

Akademia Samodzielności we współpracy z Akademią Aktywności zaprasza serdecznie dziewczynki i chłopców w wieku 7 – 17 lat na obóz zimowy w Niedzicy w terminie 27 stycznia – 2 luty (I turnus) oraz 3 luty – 9 luty (II turnus).

Wyjątkowość naszego obozu polega na połączeniu bogatego i długoletniego doświadczenia instruktorów Akademii Aktywności oraz Akademii Samodzielności, różnorodności warsztatów prowadzonych w jego trakcie, jak i wspólnej pasji, którą jest dla nas praca z dziećmi i młodzieżą. Pragniemy połączyć różnorodne zainteresowania oraz pozwolić dzieciom na wybór uczestnictwa w zajęciach w zależności od chęci odkrywania i poznawania nowych obszarów tematycznych.

Na obozie uczestnicy będą mieli możliwość uczestnictwa w następujących zajęciach:

– narciarstwo

– snowboard

– zimowy survival 

– taniec (hip – hop / nowoczesny)

– samoobrona

– pierwsza pomoc

– turystyka

Wszystkie warsztaty tematyczne prowadzone będą przez grono doświadczonych instruktorów – specjalistów w swoich dziedzinach. Zamieszkamy w ośrodku „Pod Trzema Koronami”. Ośrodek położony jest nad rzeką Dunajec w bezpośrednim sąsiedztwie zespołu zbiorników wodnych Czorsztyn-Niedzica. Dla miłośników czynnego wypoczynku Ośrodek stanowi niezastąpioną bazę wypadową, gdyż otaczające go tereny są doskonałe do uprawiania zimowej turystyki. Do dyspozycji będziemy mieli dwa duże budynki z pokojami 3-4 osobowymi z TV i łazienkami zarezerwowane wyłącznie dla nas. W trakcie obozu zimowego będziemy jedyną grupą zamieszkująca ośrodek mając go do pełnej dyspozycji.

Cena: 1550 zł obejmuje transport z Warszawy oraz transport na miejscu, ubezpieczenie, wyjazd do ośrodka wodnego – AquaCity w Popradzie, trzy posiłki dziennie oraz opiekę instruktorów Akademii Samodzielności oraz Akademii Aktywności. Cena nie obejmuje – ski pass’ów oraz wypożyczenia sprzętu narciarskiego.

Zapisy oraz szczegółowe informacje:

mail: przemyslaw.jakobczyk@akademia-samodzielnosci.pl

tel: 505602171

Obóz zimowy dla dzieci i młodzieży - Niedzica 2019
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Akademia Samodzielności

Akademia Samodzielności

"Akademia Samodzielności” to projekt wychodzący naprzeciw zagrożeniom, jakie pojawiają się na co dzień, i na które narażone są nasze dzieci.  Nadrzędnym celem projektu jest nauka samodzielności dzieci w wieku 6-14 lat. Pod pojęciem –nauka samodzielności rozumiemy: • …

Więcej

Adres:

Akademia Samodzielności
os. Lisi Jar 50
05-270 Marki


Kontakt:

505 602 171
przemyslaw.jakobczyk@akademia-samodzielnosci.pl
http://www.akademia-samodzielnosci.pl
facebook

 
ZOBACZ TAKŻE:nartywyjazdyzima