Obóz survivalowy dla dzieci nad morzem – promocje last minute

Jantar
📅 niedziela 29.07.2018 do sobota 04.08.2018
Obozy survivalowe - świetna frajda i nauka przetrwania w jednym

PROMOCJA LAST MINUTE! RABATY DO – 300 ZŁ NA OBOZY W JANTARZE!

TERMINY:

• 07.08.2018 – 17.08.2018
  • 18.08.2018 – 28.08.2018

OBÓZ SURVIVAL I PRZYGODA

Program

Noc z adrenaliną  – ciemność, las, misja i… moc wrażeń gwarantowana! Podchody nocne z latarkami – wcielicie się w role szpiegów!
Ekspedycja – czyli wyprawa w teren, podstawy sztuki przetrwania – wyznaczanie kierunków, tropienie zwierząt.
Budowanie obozowiska – rozpalanie ogniska, rodzaje schronień, jak zdobyć wodę. Rośliny pomocne i rośliny niebezpieczne.
Budowa własnej tratwy, wędki i oszczepu – gdy już będzie szałas, potrzebna nam stanie się wędka – a może i prawdziwy oszczep?
Morze adrenaliny – woda to żywioł, z którym będziemy walczyć poznając tajniki nurkowania i pływania – weź maskę i fajkę jeśli posiadasz! Nad morzem i w basenie będziemy spędzać sporo czasu!
Wiszący szałas – jak zrobić wiszący szałas? Jak naprawić schronienie? Samodzielnie zrobicie prawdziwe szałasy w lesie.
Sztuka przetrwania – radzenie sobie w trudnych warunkach. Jak zachować się w górach zimą i latem? Co to jest lawina? Czy w jeziorze są wiry? Czy można wchodzić na zamarznięty staw? Jak wyjść z przerębla? Co zrobić w czasie śnieżycy i wichury? Czy burza jest niebezpieczna?
Budowa wyrzutni – kiedy i do czego może być nam potrzebna wyrzutnia? Jak ją zbudować i jak użyć? Pokażemy Wam!
Podstawy pierwszej pomocy – Jak poradzić sobie w niebezpiecznych sytuacjach. Jak pomóc innym w przypadku zagrożenia. Co robić, gdy stanie się komuś coś złego, jak wezwać pomoc? Co zrobić, gdy kolega podczas wędrówki złamie nogę?
Abc rozbitka – jak przewidzieć pogodę? Poznamy rodzaje chmur i nauczymy się określać nadchodzące zmiany pogody. W jakich sytuacjach trzeba umieć przewidzieć pogodę? Jak zwierzęta reagują na zmiany pogody?Przejście nad przeszkodą – przeprawy linowe nad strumieniem lub przeszkodą, budowanie mostów linowych.Nauka wspinania – jak się wspinać bezpiecznie, kiedy wspinaczka jest konieczna, zasady bezpieczeństwa.
Zasady korzystania z map – czytanie mapy, wyznaczanie kierunków i czytanie stron świata w lesie, korzystanie z kompasu i znaków topograficznych.
Nauka współpracy w grupie – niektórych zadań nie da się wykonać w pojedynkę i potrzebna jest sprawna, dobrze zorganizowana akcja i współpraca z towarzyszami wędrówki.

…..a ponadto czeka Was:Wycieczka do Trójmiasta + oceanarium – Stare Miasto, fontanna Neptuna – czas na zakup pamiątek, oceanarium, plaża i port w Gdyni, zwiedzanie statku.
Zwierzakowo, czyli zoo w Jantarze – podczas wycieczki do Jantaru zobaczymy ptaszarnię i świetne ZOO, w którym możecie też przejechać się gokartami, zobaczyć wielbłądy, lamy, kangury i inne zwierzaki.
Park Inwazja Giga Owadów – edukacja, zabawa i sztuka w jednym – zobaczymy ekspozycję żywych owadów, a także gigantyczne figury owadów. Pasjonujące warsztaty z przewodnikiem.
Wioska indiańska – odkryjmy razem świat Indian! Zobaczycie prawdziwe tipi, poznajcie gry i zabawy indiańskie! Kim byli Indianie i jak żyją dzisiaj?Mega-twister – gigantyczny twister i my, czyli plątanina rąk i nóg – wesołe wrażenia gwarantowane! Kto wygra te szalone rozgrywki?
Plażowanie i kąpiele morskie pod opieką ratownika i pod okiem wychowawców. Gra w piłkę wodną i wielka radość wśród fal! Kąpiele w morzu są super!
Plaża, plaża! Słodkie lenistwo!  Jak najwięcej będziemy korzystać z pięknej plaży, zabaw i gier na piasku.
Piaskowe zabawy – budowanie pałaców, twierdz i innych budowli z piasku na plaży. Spacery brzegiem morza, zbieranie najpiękniejszych kamyczków i muszelek.
Baloniada – ulubiona zabawa obozowiczów! Świetna gra balonami wypełnionymi wodą! Idealna na upalne dni!
Rzep-Cup – oto prawdziwy turniej gry w piłki i tarcze na rzepy – dołączysz do nas? Oto Jantar Rzep-Cup 2018!
Wesoły kącik gracza – w wolnych chwilach i w razie niepogody – zabawy w ośrodku: gry towarzyskie, gry planszowe, role-playing games, zabawy integrujące grupę. Dużo śmiechu dla każdego gwarantowane.
Kąpiele w basenie – zabawa i odpoczynek w słońcu na terenie naszego ośrodka. Nie trzeba umieć pływać.
Zabawa przy ognisku z kiełbaskami – spędzimy ciekawe wieczory pełne śmiechu i śpiewania. Zjemy upieczone kiełbaski i inne przysmaki. Poznamy ogniskowe opowieści i piosenki.
Wakacyjne disco – szalona zabawa na dyskotece w naszym pensjonacie. Uroczyste rozdanie dyplomów.

Zapraszamy na www.kogis.plmnóstwo tematyk w promocyjnych cenach! 🙂

Nadmorski obóz 4 żywiołów dla dzieci 8-13 lat