Obóz Minecraft z aktorstwem i Ekipą DC STUDIO. Zapisy!

Jodłowy Dwór Góry Świętokrzyskie mapa

czwartek 25.02.2021 do czwartek 11.03.2021

2599

Obóz Minecraft z aktorstwem i Ekipą DC STUDIO. Zapisy!

Minecraft Rodzinka – poznaj nas! Kanał DC Studio to jedyny na polskim Youtubie kanał dla dzieci i młodzieży, który jest prowadzony przez profesjonalnych aktorów. Używamy gry Minecraft do stworzenia animacji (tzw. ‘machinima’), którą następnie dubbingujemy, dzięki czemu powstaje serial animowany. Tworzymy filmy, które przenoszą widzów w inny, magiczny świat. Staramy się, aby nasza historia była czymś więcej niż tylko odmóżdżającą rozrywką, bo wiemy że jest naprawdę ważną częścią życia naszych fanów.

Terminy obozów:

10/07/2021 – 21/07/2021

22/07/2021 – 02/08/2021

https://www.kompas.pl/oboz/oboz-minecraft-z-aktorstwem-i-ekipa-dc-studio-nowosc/

A TERAZ WKRACZAMY W ŚWIAT REALNY I ZAPRASZAMY NA WAKACJE Z RODZINKĄ!

Granko z Ekipą. Codziennie zapraszamy na wyjątkowe wieczory gamingowe z Ekipą, wspólne granie na naszym serwerze Rodzinki. Będziemy zgłębiać tajniki budowania obiektów, poznawać kolejne światy i dzielić się różnymi trickami. Pokażemy też, jak powstają odcinki Minecraft Rodzinka i innych serii, oraz co trzeba zrobić, zanim zobaczymy je na Youtube. Będzie dużo emocji i świetna zabawa!Dubbing. Dubbing jest stosowany w postprodukcji filmów lub gier komputerowych i polega na procesie nagrania głosu do nagranego już materiału. Nagraj próbkę głosu do naszego banku głosów! W trakcie obozu będzie działało specjalne studio dubbingowe, w którym każdy Uczestnik będzie miał szansę spróbować swoich sił i poczuć się jak prawdziwy aktor dubbingowy.

Q&A z Ekipą. Kto wymyślił Minecraft Rodzinka? W jaki sposób rodzą się pomysły na kolejne odcinki? Kto znajduje się w Ekipie? Na te i wiele innych Waszych pytań odpowiemy podczas specjalnego spotkania. Będzie też okazja do pamiątkowej sesji zdjęciowej.

Warsztaty aktorskie. Zapraszamy naszych Uczestników do fascynującego świata teatru i aktora, w których będziemy rozwijać wyobraźnię i umiejętności aktorskie, budować postaci i pracować nad głosem. Codzienne warsztaty będą nie tylko wielką przygodą twórczą, ale i zabawą oraz lekcją pracy zespołowej. Zajęcia będą prowadzone m. in. przez Marię Pawłowską, szerszej publiczności znanej z ról w serialach “M jak miłość”, “Przyjaciółki” czy “Lekarze na start” oraz innych profesjonalnych aktorów, którzy chętnie podzielą się tajnikami swojego zawodu.

Strefa Aktora

 • Budowanie zespołu. Gry i zabawy integracyjne mające na celu zgranie solidnego zespołu aktorskiego, który będzie sobie ufał i chętnie podejmował wyzwania artystyczne.
 • Zadania aktorskie. Ćwiczenia oparte na świadomym wykorzystaniu ciała, gestu i słowa. Poznasz różne sposoby wyrażania emocji, budowania postaci i wchodzenia w rolę.
 • Dykcja i emisja głosu. Ćwiczenia polegające na usprawnieniu aparatu mowy, łamańce językowe. Ponadto nauka prawidłowego oddychania przeponą, kontrolowania głosu, jego brzmienia i głośności.
 • Ruch sceniczny. Poznaj zasady poruszania się na scenie, podstawy plastyki ruchu, elementy pantomimy.
 • Praca z tekstem. Nauka podawania tekstu, proza i wiersz, rytmizacja tekstu, zadania aktorskie oparte na krótkich fragmentach literackich, ćwiczenie dialogów.
 • Improwizacje aktorskie. Tworzenie krótkich scenek aktorskich  bez scenariusza – solo, w parach lub małych grupach, do muzyki, hasła lub z przedmiotem,
 • Happening! Wraz z całą Ekipą zorganizujemy plenerowy happening-niespodziankę.
 • Wokół aktora. Kostium, charakteryzacja, scenografia i rekwizyt – magia zaczyna się dużo wcześniej… Ponadto praca z mikrofonem – to się na pewno przyda w dubbingu.
 • Przygotowanie spektaklu lub etiud finałowych. Omówienie procesu produkcji profesjonalnego przedstawienia teatralnego, próby do pokazu końcowego  i w końcu premiera!

Strefa Przygody

 • Świętokrzyskie czaruje. Inspiracji będziemy szukać podczas rekreacyjnych wędrówek górskich, wypadu na Łysą Górę, z  którą związane są przeróżne legendy…
 • Strefa rozrywki. Będzie oczywiście czas na integrację, letni chill i niezapomniane animacje. W programie ognisko z kiełbaskami, dyskoteki, gry terenowe, planszówki, turnieje sportowe, talent show, quizy i konkursy z nagrodami, letnie kino przygodowe.
 • Zajęcia otwarte. Uczestnikom proponujemy otwarty blok zajęć, podczas którego będzie można przekonać się, na czym polegają zajęcia programowe innych obozów.

Pokaz finałowy. Zwieńczeniem Wakacji z Pasją jest pokaz finałowy. Pod koniec turnusu, podczas pokazu finałowego, poszczególne obozy prezentują efekty swojej pracy twórczej. W scenariuszu m.in. filmy, prezentacje multimedialne, wystawy i wernisaże, recitale, koncerty, show taneczne, reportaże, etiudy, poczęstunek, pokazy mody i spektakle teatralne.

Nagrody. Podczas gali finałowej kadra Interkampu przyznaje skrzydlate Interkampki – nagrody specjalne za całokształt pracy twórczej na danym obozie.

Wyżywienie

4 domowe posiłki dziennie: śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. Wszystkie posiłki przygotowywane w ośrodku. Obóz zaczyna się kolacją pierwszego dnia, a kończy śniadaniem dnia ostatniego. Uczestnicy otrzymują suchy prowiant na drogę powrotną.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
centrum turystyki Aktywnej Kompas

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas

Biuro Turystyki Aktywnej Kompas istnieje od 1998 roku. Od początku tworzymy nasze obozy zgodnie z ideą: pasja, przygoda, doświadczenie. Preferujemy aktywny tryb życia i chcemy taką postawę zaszczepić młodszym pokoleniom.  Wiemy też, że …

Więcej

Adres:

ul. Asesora 72, 80-119 GdańskKontakt:

tel (+48 58) 303 18 78
biuro@kompas.pl
http://www.kompas.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:zajęcia pozalekcyjne