O tym, że woda nie bierze się z kranu – warsztaty

Dom Kultury Kadr w Dzielnicy Mokotów m. st. Warszawy
📅 sobota 27.10.2018
O tym, że woda nie bierze się z kranu - warsztaty

Jak to się dzieje, że mieszkańcy Mokotowa mają wodę w kranie? Kto, jak i skąd dostarcza ją do naszych domów i co Czajka ma wspólnego z warszawską kranówką? A jak z wodą w kranie było dawno temu? Czym są filtry, wieże ciśnień i akwedukty? Czy wody może zabraknąć? Na te i inne pytania odpowiemy podczas naszych warsztatów „Było sobie Miasto”! Na zajęciach dowiemy się skąd woda bierze się w naszych domach, poznamy różne sposoby dostarczania wody do miast i skonstruujemy własną wieżę ciśnień.

27.10.2018r. (sobota), godz. 9.00 i 10.45

godz. 9.00-10.30 (grupa 7-9 lat) – zapisy online

godz. 10.45-12.15 (grupa 10-13 lat) – zapisy online

sala: Babel, 204, II piętro