Dzień Dziecka w Multikinie
UD

O, tego nie znam! – bezpłatne plenerowe warsztaty fotograficzne dla rodzin z dziećmi 6 -12 lat

Muzeum Miasta Gdyni
📅 sobota 18.03.2023
Po mroźnych porankach i ciemnych popołudniach w końcu się jej doczekaliśmy – nadchodzi wiosna! Nie ma co zwlekać, najwyższy czas wyjść na miasto i spojrzeć na nie zupełnie świeżym okiem.

Spotkajmy się w ostatnią sobotę tej zimy – przed budynkiem Muzeum Miasta Gdyni. Ubierzmy się ciepło, spakujmy aparat lub telefon i wyruszmy do centrum miasta. Tam zastanowimy się jak za pomocą fotografii pokazać Gdynię jakiej nikt wcześniej nie widział. Na koniec każdy z nas przygotuje unikalną pocztówkę z pozdrowieniami prosto znad morza! Mile widziani wszyscy młodzi fotografowie w wieku od 6 do 12 lat wraz z opiekunami.

Warsztaty odbywają się w ramach cyklu „Dzień Rodzinny”.
Wszelkie pytania dotyczące warsztatów można kierować do koordynatorki „Dnia Rodzinnego” Olgi Lewandowskiej: o.lewandowska@muzeumgdynia.pl.

Termin: 18.03.2023 r., godz. 11:00
Wstęp bezpłatny
Prowadzenie: Olga Lewandowska / Ośrodek Edukacji Muzeum Miasta Gdyni
Miejsce zbiórki: Muzeum Miasta Gdyni, ul. Zawiszy Czarnego 1A
Liczba uczestników: 15 dzieci, 30 opiekunów

О, цього ми ще не бачили! – безкоштовний фотографічний майстер клас для родин з дітьми 6-12 років.

Термін: 18.03.2023 год. 11:00

Вхід безкоштовний

Ведуча: Ольга Левандовська/ Навчальний Осередок Музею Міста Гдині

Місце зустрічі: Музей Міста Гдині, вул. Zawiszy Czarnego 1A

Кількість учасників: 15 дітей, 30 опікунів

Після затяжної зими врешті наближається весна! Поспішаймо ж на прогулянку містом та погляньмо на нього свіжим поглядом.

Місце зустрічі – біля Музею Міста Гдині. Вдягніться тепло та не забудьте фотоапарат! Під кінець майстер класу кожний учасник приготує листівку з вітаннями з самого моря! Щиро запрошуємо усіх молодих фотографів віком від 6 до 12 років разом з опікунами.

Майстер клас відбудеться в рамках циклу “Родинний день”.

В разі питань пов’язаних із майстер класом звертайтесь до координаторки “Родинного дня” Ольги Левандовської – o.lewandowska@muzeumgdynia.pl.