O rety! Kulturalne Kalety! Spektakl dla dzieci: Król Maciuś

Miejski Dom Kultury przy ul. Lublinieckiej w Kaletach mapa

niedziela 27.09.2020

O rety! Kulturalne Kalety! Spektakl dla dzieci: Król Maciuś

Zapraszamy 27.09. o godz. 16:00 na teren Miejskiego Domu Kultury przy ul. Lublinieckiej w Kaletach na spektakl pt. „Król Maciuś”. Przedstawienie łączy elementy komediowo-kabaretowe z lalkowym teatrem dla dzieci. Poprzez śmiech, emocje i różne zabiegi interaktywne wciągamy małego widza w wir scenicznych wydarzeń. Nie jest on tylko biernym obserwatorem, razem z nami wpływa na losy bohaterów spektakli. Każda interakcja ma sens i cel. Często opiera się na ćwiczeniach aktorskich, które uczą dzieci kreatywnego i abstrakcyjnego myślenia.

Tematyka spektaklu oparta jest na prozie Janusza Korczaka. Dzieci przekonają się, że dorosłość nie jest taka jak nam się do końca wydaje. Będzie mnóstwo humoru i wspólnego działania, bo jak się okaże wspólnymi siłami można zdziałać naprawdę wiele. Pojawi się też całe grono zaskakujących postaci.

Projekt „O rety! Kulturalne Kalety” sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014–2020.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:teatr