UD

O Krabie Heniu i Dobra Czynieniu – bajka muzyczna

Pałacyk Konopackiego
🗺
📅 sobota 01.04.2023
🎫 10zł
O Krabie Heniu i Dobra Czynieniu - bajka muzyczna
Bajka muzyczna „O krabie Heniu i dobra czynieniu” opowiada o współodczuwaniu, miłości, empatii i pomaganiu. Wartka akcja, zabawne dialogi i wpadające w ucho melodie sprawią, że nie będziecie się nudzić! Nie jest to klasyczna opowieść z muzyką w tle. W naszym słuchowisku obie warstwy – zarówno tekst jak i muzyka – są tak samo ważne, przenikają się i uzupełniają nawzajem. Słuchowisko wypełnione jest piosenkami, które poruszają ważne tematy tak jak: empatia, pomoc innym czy ekologia.

Słuchowisko muzyczne to opowieść, podczas której śpiewamy piosenki, tańczymy i zapraszamy dzieci do świata naszej autorskiej bajki muzycznej. Pobudzamy różne zmysły przez wizualno-sensoryczne doznania. Dodatkowo, podczas bajki wyświetlany jest obraz w postaci przepięknych wizualizacji, zaprojektowanych i stworzonych specjalnie na tę okazję przez Anię Trzpil-Zagórską z Małego Teatru Ilustracji.

Ze względu na bogatą warstwę muzyczną, angażujemy dzieci do aktywnego uczestniczenia w opowiadanej historii. Wszystko gramy na żywo na różnych instrumentach, takich jak: pianino, gitara akustyczna, gitara basowa, ukulele, saksofon, klarnet, flet poprzeczny, melodyka, dzwonki, instrumenty perkusyjne oraz różne przeszkadzajki i nietypowe przedmioty, z których możemy wydobyć dźwięk np.: dzwonek do roweru czy pękający balon.

Słuchacze nie mogą narzekać na nudę. Nie jest to zwykła bajka, opowiadana po prostu do muzyki. Obie warstwy – tekst i muzyka – są na tym samym poziomie. Chcemy, żeby dzieci razem z bohaterami przeżywały ich historie.

Występują:

Ola Korpak: wokal, flet poprzeczny, melodyka, ukulele

Ola Kapuścińska: narrator, dzwonki

Jan Korpak: instrumenty klawiszowe, klarnet

Maciej Zych: gitara elektryczna, saksofon tenorowy

Czas trwania: 45 minut

Dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Bilety po 20 zł (dorosły), 10 zł (dziecko) na biletyna.pl.

396 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent