O ekologii z krasnalami w Muzeum, Kielce

Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach mapa

sobota 23.07.2016

Przedstawienie w Kielcach

Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na wspólną ekologiczną i bezpłatną zabawę. Na dziedzińcu w sobotę 23.07.16 od godziny 12.00 do 15.00 nawet najmniejsi goście będą mogli dowiedzieć się co to jest ekologia i recykling, a nawet jak oszczędzać ciepło.

Nietypową atrakcją będzie spektakl „Przygody Kogla i Mogla”, przedstawienie zaprezentuje Teatr Quadro o godzinie 13.00. Oprócz tego animatorzy z Kawki Zabawki i Muzeum Zabawek i Zabawy będą wspólnie bawić się z dziećmi i rodzicami. Chętni nauczą się wakacyjnych układów tanecznych. Na uczestników czekają drobne upominki, w związku z tym nie zabraknie konkursów. Ekologii będzie też dotyczyło spotkanie ze specjalistami z Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej, którzy specjalnie dla najmłodszych przygotowali atrakcje i opowiedzą jak dbać o ciepło w każdym domu.

Spektakl Teatru Quadro adresowany jest do dzieci już od 3 lat, ale i starsze dzieci mogą się przy min dobrze bawić. Przygody Kogla i Mogla to interaktywne, edukacyjne i pełne humoru przedstawienie teatralne. Tytułowe postaci to dwóch krasnali, którzy na swój wyjątkowy sposób chronią las przed różnymi niebezpieczeństwami.

Sobotnie spotkanie w Muzeum będzie okazją do zaprezentowania odświeżonego dziedzińca. Nowością w muzealnej przestrzeni są kwiaty, pole trawy i drzewka ozdobne. Wizyta w Muzeum w trakcie zabawy będzie okazją by się o tym przekonać.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach - atrakcje dla dzieci Kielce

Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach

Jesteśmy największym i najstarszym muzeum zabawek w Polsce. Na 631 m kwadratowych powierzchni wystawienniczej prezentujemy kilka tysięcy eksponatów. Zwiedzający mogą obejrzeć kilkanaście wystaw, m.in. zabawki historyczne i ludowe, modele samochodów, samolotów, statków, kolejkę elektryczną. Dokładamy wszelkich …

Więcej

Adres:

25-367 Kielce
Plac Wolności 2Kontakt:

41 34 33 700
poczta@muzeumzabawek.eu
http://www.muzeumzabawek.eu
facebook

Zobacz także