O czym dzisiaj marzą zwierzęta. Wygraj dwuosobowe zaproszenie do kina

czwartek 13.01.2022 do niedziela 16.01.2022

O czym marzą zwierzęta wygraj zaproszenia do kina

Gdy futerkowe wombaty wpadną w tarapaty, potrzeba nowego superbohatera, który wszystkich ocali! Przed Wami nowa opowieść ze znanego z filmu „O czym marzą zwierzęta” świata Sanktuarium – pełnego niesamowitości i wyjątkowych gatunków zwierząt. 

Czas założyć kostium, rozwiązać zagadki, policzyć się ze złoczyńcami oraz obudzić w sobie miłość do czekolady… i nie tylko! 

Na obrzeżach Sanktuarium – miejsca, gdzie zagrożone gatunki zwierząt znajdują schronienie, żyje uparty, ale troskliwy wombat o imieniu Maggie. W jej życiu są dwie miłości: czekolada i ukochany, który zaginął w tajemniczych okolicznościach jakiś czas temu. Maggie nie tracąc nadziei, wciąż poszukuje swojej drugiej połówki. Pewnego dnia natyka się na nietypową sytuację i ratuje z opresji nieco podobnego do wiewiórki Sweetiego z gatunku szybowców cukrowych. Tak oto zaczyna się kariera Maggie jako superbohaterki. Wkrótce poznaje inne zwierzaki, które w kolorowych maskach i obcisłych kostiumach patrolują ulice wypatrując złoczyńców. Dzięki nowej roli, Maggie wpada na trop prowadzący do rozwiązania zagadki zaginięcia jej ukochanego. To jednak dopiero początek przygód, bowiem do Sanktuarium zbliża się poważne niebezpieczeństwo…

Z okazji premiery filmu O czym dzisiaj marzą zwierzęta Miasto Dzieci zaprasza do zabawy, w której mogą Państwo zdobyć dwuosobowe zaproszenia na film do kina Cinema City w wybranym mieście! 

W Mieście Dzieci czeka 30 dwuosobowych zaproszeń, które można wykorzystać między 17 a 23 stycznia.

Jak zdobyć  zaproszenie?

Wystarczy, że w dniach 13-16 stycznia  wyślecie maila na adres konkurs@miastodzieci.pl o tytule O czym dzisiaj marzą zwierzęta, w treści zaś wpiszecie swoje imię i nazwisko oraz krótko uzasadnicie, dlaczego chcielibyście obejrzeć film.

Zapraszamy!

Uwaga! Ze względu na charakter zabawy lista osób nagrodzonych nie zostanie opublikowana na stronie miastodzieci.pl. Na wybrane adresy e-mail prześlemy informację o sposobie odbioru zaproszenia – brak maila oznacza brak wygranej.

Obejrzyj zwiastun filmu O czym dzisiaj marzą zwierzęta!

 

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:film