O czym dzisiaj marzą zwierzęta oraz Sing 2 – co warto zobaczyć w styczniu w Multikinie?

środa 05.01.2022 do sobota 15.01.2022

O czym dzisiaj marzą zwierzęta oraz Sing 2  – co warto zobaczyć w styczniu w Multikinie?

Wybierasz się na „O czym dzisiaj marzą zwierzęta” lub  „Sing 2”? Na te oraz wszystkie inne filmy z repertuaru Multikina bilety możesz kupować online lub w aplikacji mobilnej oszczędzając czas i wybierając najkorzystniejszą cenę.

14 stycznia do kin trafi animacja „O czym dzisiaj marzą zwierzęta” z Maggie – pomysłowym wombatem i Bradley’em miłością jej życia i najlepszym przyjacielem, który zaginął jakiś czas temu w tajemniczych okolicznościach. Zaniepokojona, ale i pełna nadziei Maggie nie ustaje w poszukiwaniach ukochanego. Pewnego dnia natyka się na nietypową sytuację i przypadkiem ratuje z opresji innego futrzaka – niepozornego Ptysia.

Natomiast 21 stycznia premierę ma przebojowa, animowana komedia „Sing 2”, która powraca z wielkimi marzeniami i spektakularnymi hitami. Miś koala – Buster Moon i gwiazdorska obsada jego teatru pragną wystąpić na olśniewającej, wspaniałej i  ekstrawaganckiej scenie. Jest tylko jeden haczyk: najpierw muszą przekonać najbardziej samotną gwiazdę rocka na świecie, aby do nich dołączyła. Buster i jego ekipa zmienili teatr New Moon we wspaniałe miejsce, ale chciałby, aby nowy spektakl zadebiutował na scenie teatru Crystal w olśniewającym mieście Redshore.

15 i 16 stycznia w Multikinie będzie można zobaczyć „Sing 2” przedpremierowo.

Bilety w najkorzystniejszej cenie na premierowe seanse można nabyć na stronie www.multikino.pl oraz przez aplikację mobilną. Od poniedziałku do niedzieli bilety mają tę samą, stałą cenę uzależnioną od lokalizacji fotela na sali kinowej. Pula miejsc w strefie Promo, z najlepszą ceną, jest ograniczona.

multikino
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
ZOBACZ TAKŻE:filmzwierzęta