Nowy rok szkolny z Centrum Handlowym RONDO

Centrum Handlowe Rondo mapa

czwartek 29.08.2019 do poniedziałek 02.09.2019

Ostatni tydzień sierpnia to najczęściej czas przygotowań do rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Plecak, zeszyty, strój na WF czy artykuły plastyczne i przybory szkolne – to wszystko musi znaleźć się w wyprawce szkolnej każdego ucznia. Przy kompletowaniu wyprawki szkolnej pomoże rodzicom Centrum Handlowe RONDO, gdzie wszystkie niezbędne produkty można znaleźć w jednym miejscu.

Powrót do szkoły stanowi spore przeżycie i wyzwanie zarówno dla dzieci, jak również rodziców. Bez wątpienia dla wielu zakup wyprawki szkolnej kojarzy się przede wszystkim z długimi godzinami spędzonymi w sklepach. Dobrym rozwiązaniem jest zrobienie zakupów w jednym miejscu i czasie, a idealną do tego przestrzenią jest Centrum Handlowe RONDO.

Szeroką ofertę zeszytów, artykułów piśmienniczych oraz przyborów szkolnych można znaleźć w hipermarkecie Auchan, księgarni Świat Książki, księgarni Między Kartkami, a także sklepie Toys’’R’’Us. Po strój na WF, czyli dobrej jakości koszulkę, spodenki, buty sportowe i worek szkolny, warto zajrzeć do salonów GO Sport i Martes Sport. Wspomniane salony sportowe, podobnie jak Auchan i Toys’’R’’Us, to także miejsca, gdzie rodzic może zaopatrzyć swoje dziecko w najważniejszy element wyprawki szkolnej – plecak. W dzisiejszych czasach warto również zadbać o technologiczną wyprawkę swojego dziecka i pomyśleć o nowym sprzęcie elektronicznym – laptopie czy tablecie. Bogaty asortyment w szerokich widełkach cenowych oferuje salon RTV EURO AGD.

„Wyprawka do szkoły nadal niekompletna? Czas odkurzyć szkolne plecaki i dokupić niezbędne przybory. Wszystko, czego potrzebujecie znajdziecie w CH RONDO! Zapraszamy na udane zakupy i życzymy, aby Twoje dziecko przywitało nowy rok szkolny z uśmiechem oraz gotowe na nowe wyzwania” – mówi Lena Kosiorek, dyrektor Centrum Handlowego RONDO.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa … Więcej

Adres:

Centrum Janki w Jankach k/Warszawy; Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Korona we Wrocławiu; Centrum Handlowym RONDO w Bydgoszczy; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl

ZOBACZ TAKŻE:rok szkolnyszkoła
Nowy rok szkolny z Centrum Handlowym RONDO