UD

Nowy Bulwart[t] Sztuki nad Zalewem Nowohuckim przez całe lato

Zalew Nowohucki, ul. Bulwarowa
🗺 mapa
📅 poniedziałek 22.08.2016
Wstęp wolny
bulwar sztuki krakow wakacje
Nowy Bulwar[t] Sztuki to nie tylko liczne wydarzenia plenerowe, spektakle i koncerty dla dorosłych widzów, ale także szereg wydarzeń dla najmłodszych odbiorców. W ramach wakacyjnych działań zapraszamy dzieci na liczne warsztaty, spektakle i cykl czytania bajek.

Nowy Bulwar[t] Sztuki
Zalew Nowohucki
Bulwarowa

22 sierpnia (poniedziałek), godz. 12:00
Designerskie okładki, czyli pokaż mi swoją książkę, a powiem ci, kim jesteś.

Cykl: Warsztaty design

Z jednej strony nie ocenia się książki po okładce, jak mówi stare przysłowie. Z drugiej – to ona przyciąga nasz wzrok i niejednokrotnie decyduje o naszych wyborach lekturowych. My idziemy jeszcze dalej: okładka książki może być tym, co Cię określa! Dzisiaj książka to nie tylko setki stron oprawionych w skórę – możemy znaleźć okładki z trawy, luster, a nawet takie z elementami trójwymiarowymi. Książki to małe dzieła sztuki.
Ilustratorem może stać się każdy z nas – już tylko dzięki kartce papieru i kredkom. Wystarczy zamknąć oczy i dobrze wsłuchać się w opowieść, którą książka ze sobą niesie. My jednak, aby móc wyrazić siebie, stworzymy zupełnie nowy wymiar dekoracyjnej obwoluty.
Warsztaty poprowadzi Anna Machacz z firmy Cel-Edu Architektura projektów edukacyjnych i kulturalnych.
Ilość osób nieograniczona. Warsztaty nie wymagają wcześniejszych zapisów.

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

288 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent