Nowość – Jeździki rowerki Puky Wutsch seria limitowana

Nowość – Jeździki rowerki Puky Wutsch seria limitowana

Kraków
🗺 mapa
📅 poniedziałek 29.10.2018 do niedziela 11.11.2018
🎫 259zł
Nowość - Jeździki rowerki Puky Wutsch seria limitowana

NOWOŚĆ‼️ Popularne jeździki Wutsch od niemieckiej firmy Puky teraz w nowej limitowanej edycji. Nowe, cudne kolorystyki: biało-różowa bądź biało- niebieska. A to jeszcze nie koniec…w zestawie jest również dzwonek oraz koszyczek na wszystkie drobiazgi. Niezawodne Puky to gwarancja najwyższej jakości Jeździk wutsch zalecany jest dla dzieci od 18 miesiąca życia.

Idealny pierwszy pojazd

Jeździki i rowerki biegowe Puky

Jeździk Puky Wutsch to doskonały pierwszy lub następny pojazd, który zapewni dziecku masę zabawy oraz zadba o rozwój psychoruchowy dziecka. Wutsch przeznaczony jest dla dzieci już od 18 miesiąca życia i o wzroście nie mniejszym niż 80 cm. Jazda na jeździku Wutsch pomaga rozwijać koordynację ruchową, a dzięki wychylnej osi uczy równowagi. Czterokołowa budowa 

 

 

 

 

 

Wstęp w świat aktywności

Jeździki i rowerki biegowe Puky

Jeździk Wutsch już na samym początku zapewnia dziecku odpowiednią dawkę aktywności ruchowej. Zastosowanie w jeździku zintegrowanej wychylnej przedniej osi pozwala na jeszcze większy trening równowagi co zapewnia odpowiedni rozwój psychoruchowy dziecka. Jeździk gwarantuje dziecku bezpieczny wstęp w świat aktywności oraz masę zabawy. Konstrukcja jeździka daje mu stabilność, dzięki czemu dziecko czuje się bezpiecznie i chętni korzysta z jeździka. Wutsch może być używany zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Dopasowany do najmłodszych

W jeździku Puky Wutsch na wysokości 24 cm zamontowane zostało wygodne czarne siedzisko stworzone z wysokiej jakości tworzywa. Na wysokości 39 cm znajdują się ergonomiczna kierownica, której końce zostały pokryte gumą, zapewniając tym pewny chwyt. Ograniczenie skrętu kierownicy do 30 stopni zapewnia bezpieczeństwo. Jeździk waży zaledwie 2,2 kg. Duże koła o średnicy 15 cm umożliwiają maluchowi wygodną jazdę i nie rysują nawierzchni.

OPCJONALNIE: Ochronna osłona na kierownicę oraz pasek do noszenia

W naszej ofercie znajdziesz także miękką osłonę na kierownicę mającą za zadanie ochronić główkę, a także pasek naramienny do przenoszenia jeździka przez osobę dorosłą. Osłona i pasek nie są w zestawie z jeździkiem – można je dokupić.

Rowerki biegowe i jeździki PUKY do kupienia w sklepie Projekt Junior w Krakowie ul. Brogi 9-13 lub w sklepie internetowym www.projektjunior.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie