Nowe odcinki uwielbianej przez dziewczynki serii LEGO® Friends na DVD już od 13 lutego!

📅 środa 13.02.2019 do wtorek 19.02.2019

Odwiedź Heartlake City, usiądź nad jeziorem w kształcie serca i dowiedz się, co słychać u Olivii, Mii, Andrei, Emmy i Stephanie! Kolejne spotkanie z utalentowanymi przyjaciółkami będzie obfitować w zupełnie nowe, niesamowite przygody! Najnowsze odcinki serialu „LEGO® Friends” – pełnej słońca i śmiechu opowieści o potędze przyjaźni, która potrafi pokonać wszelkie przeszkody – zadebiutują na DVD już 13 lutego.

„LEGO® FRIENDS, CZĘŚĆ 8” – WYDANIE DVD

Nowość! Zupełnie nowe przygody przyjaciółek z Heartlake City! Dołącz do Olivii, Mii, Andrei, Emmy i Stephanie i przekonaj się, że nie ma większej siły niż siła przyjaźni, uśmiechu i współpracy. Aż 8 ciekawych przygód w nowym, krótszym formacie!

Olivia, Mia, Andrea, Emma i Stephanie to piątka przyjaciółek, które bywają głośne, impulsywne, odważne, szalone i troskliwe. Dołącz do nich i zobacz, jak się wspierają i jak pomagają sobie w przezwyciężaniu trudności. Jedno jest pewne, nie ma większej siły niż siła przyjaźni!

O SERIALU

LEGO® Friends to duński serial zainspirowany popularną linią zabawek przeznaczonych dla dziewczynek. Historia pięciu przyjaciółek z uroczego miasteczka Heartlake City błyskawicznie podbiła serca małych fanek LEGO na całym świecie. Reżyserem LEGO Friends jest Trylle Vilstrup, współtwórca popularnej serii LEGO® NINJAGO® : Mistrzowie Spinjitzu. Za scenariusz odpowiada Kim Duran – znany m.in. ze współpracy przy przebojowym serialu „Pingwiny z Madagaskaru”.

BOHATERKI LEGO® FRIENDS:
MIA – uwielbia wszystkie zwierzęta – od koni po myszy. Kocha je i potrafi doskonale się nimi zająć. Zwierzęta szybko nawiązują z nią więź, a ona dobrze je rozumie – dlatego przyjaciółki nazywają ją dr Dolittle. Często opiekuje się porzuconymi i zagubionymi zwierzakami oraz pomaga w miejscowej przychodni weterynaryjnej.

EMMA – ma świetne wyczucie stylu i jest bardzo kreatywna! Pomysłowo przerabia ubrania, potrafi projektować i szyć najmodniejsze kreacje, a także wspaniale aranżować wnętrza, chociaż czasem przesadza z dekoracjami. Miła i sympatyczna dziewczyna, której każdy może się zwierzyć. Nieustannie poszukuje piękna w otaczającym ją świecie.

ANDREA – ma niezwykły talent do śpiewu, tańca oraz aktorstwa. Jest bardzo żywiołowa i wrażliwa. Miewa huśtawki nastrojów. Czasem lubi się też popisywać, ale robi to z dużym wdziękiem. Miłośniczka zwierząt – zwłaszcza koni.

OLIVIA – sprytna i rozsądna. Praktycznie podchodzi do każdego problemu. Jest zawsze gotowa do działania. Potrafi zbudować i naprawić prawie wszystko – to jej największy talent. Często można ja spotkać w warsztacie, gdzie projektuje niesamowite wynalazki.

STEPHANIE – sympatyczna i otwarta na ludzi. Wszyscy doskonale bawią się w jej towarzystwie. Często ma świetne pomysły na imprezy i potrafi je wspaniale zorganizować. Czasami bywa zbyt drobiazgowa – jeśli coś nie przebiega zgodnie z jej planem, zaczyna się irytować.

LEGO® FRIENDS NA DVD

Seria LEGO® Friends na DVD wydawana przez Galapagos Films dostępna jest na polskim rynku od 2013 roku. Obecnie w ofercie dystrybutora znajduje się 8 części serialu w wydaniach pojedynczych oraz 2 wydania pakietowe. Najnowsza, ósma część serii pojawi się na DVD 13 lutego.

ODCINKI:

ODCINEK 1 – WITAJCIE W HEARTLAKE CITY

ODCINEK 2 – DOM PRZYJAŹNI

ODCINEK 3 – SIOSTRZANY DUET

ODCINEK 4 – POŚCIG W LESIE

ODCINEK 5 – GRUPA CIENIA

ODCINEK 6 – SZTUKA I WALKA

ODCINEK 7 – STAROCIE I MODA

ODCINEK 8 – DUET DOSKONAŁY

O LEGO®

Przedsiębiorstwo założone przez Olego Kirka Christiansena w 1932 r. w Billund, w Danii. W początkowej fazie zajmowało się między innymi wytwarzaniem drewnianych zabawek, a z czasem skupiło się wyłącznie na tej gałęzi produkcji. Nazwę LEGO®, pochodzącą od duńskiego zwrotu „Leg godt” (baw się dobrze), firma przyjęła w 1934 r.

Zabawki z tworzywa sztucznego zaczęły być produkowane w 1947 r., a pierwszy rodzaj klocków, jakie znamy z dzieciństwa, pojawił się na rynku dwa lata później. Charakterystyczny sposób łączenia klocków LEGO® został opatentowany 28 stycznia 1958 r.

W latach 60. w ofercie firmy pojawiły się zestawy klocków LEGO® umożliwiające budowę miast, domów oraz samochodów i zawierające figurki mieszkańców. Asortyment produkowanych zabawek wciąż się powiększa, obejmując produkty dla różnych grup wiekowych. Cechą charakterystyczną klocków LEGO® pozostaje ich uniwersalność, która sprzyja rozwijaniu kreatywności i gwarantuje świetną zabawę dla całej rodziny.

Więcej informacji o premierach DVD, Blu-ray, Blu-ray 3D i 4K UHD Blu-ray na profilu: