Nowe koła z nowymi eksperymentami

Legnicka 65 mapa

czwartek 26.09.2019 do czwartek 10.10.2019

Nowe koła z nowymi eksperymentami

Zamiast siedzenia w świetlicy zapraszamy dzieci z klas 0-3 na interaktywne koła naukowe Wiedza nas bawi!

Podczas zajęć dzieci w małych grupach (3-4 osoby) wykonują wspólnie eksperymenty związane z cudami dookoła nas: budują kalejdoskop, konstruują automobil, poznają budowę oka człowieka, eksperymentują z rozcieńczaniem różnych roztworów i wiele innych!

Dzieci jednocześnie bawią się, zyskują nową wiedzę i uczą się pracy w grupie.
Każdy z uczestników otrzymuje od nas Notatnik Albika, który pomaga mu utrwalać świeżo zdobytą wiedzę.

Każdy semestr to 14 godzin zajęć po 60minut. Dzieci są odbierane ze świetlicy przez lektora prowadzącego zajęcia i tam też są odprowadzane po zakończonych zajęciach. Zajęcia odbywają się na terenie szkoły.

Koszt za cały semestr: między 220-270zł w zależności od szkoły.

Zapisy odbywają się przez naszą stronę internetową: www.wiedzanasbawi.pl

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: msmolarek@omniveda.com

Fundacja Omniveda Wrocław

Fundacja Omniveda