Nowe buty dla dzieci od marki Memo

sobota 02.03.2019 do sobota 16.03.2019

Nowe buty dla dzieci od marki Memo

Marka memo wprowadziła trzy nowe modele obuwia w rozmiarach 22-31. Sezon 2019 rozpoczynamy modną kolorystyką, efektownymi ozdobami i odświeżonym designem. Wszystkie klasyki pozostają w ofercie, a na rynek wkraczają dwa sandały – Agnes i Michael oraz trzewiki Alex. Buty posiadają wszystkie właściwości profilaktyczne, dzięki którym od wielu lat marka memo jest ceniona i uznawana wśród lekarzy, tj. Obcas Thomasa, sztywny zapiętek, podeszwa diagnostyczna. Zachęcamy do zapoznania się z nowościami i wejścia w kolejny sezon w zdrowym ale i modnym obuwiu memo.
 

Memo Agnes – sandał damski, występujący w dwóch wersjach kolorystycznych (3JE i 1DA).

Agnes 3JE Agnes 1DA

 

 

 

 

 

 

 

 

Memo Michael – sandał, występujący w dwóch wersjach kolorystycznych (1BC i 1CH). Unisex, przypada do gustu zarówno dziewczynek jak i chłopców.
 Michael 1BCMichael 1CHMemo Alex – trzewik, występujący w trzech wersjach kolorystycznych (3CH, 1DA, 1JD), pośród których znajdą się opcje zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.
 ALEX 3CHALEX 1DAALEX 1JD 1

  

 

 

 

 

Zapraszamy do oficjalnego sklepu producenta: www.sklep.mdh.pl

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo MDH producenta bucików memo

MDH SP. Z O.O. – Producent bucików MEMO

 

 

 

 

 

 

 

 

Marka memo wprowadziła trzy nowe modele obuwia w rozmiarach 22-31. Sezon 2019 rozpoczynamy modną kolorystyką, efektownymi ozdobami i odświeżonym designem. Wszystkie klasyki pozostają w ofercie, a na rynek wkraczają dwa sandały – Agnes i …

Więcej

Adres:

Tymienieckiego 22/24,
90-349 Łódź


Kontakt:

42 674 83 33, 42 299 69 29
profilaktyka@mdh.pl
http://www.memoinfo.pl
facebook

Zobacz także