Nowe atrakcje pod Kielcami

sobota 04.06.2016 do niedziela 05.06.2016

W dniach 4-5 czerwca w Kompleksie Świętokrzyska Polana w Chrustach koło Zagnańska otwarty zostanie Park Miniatur Świętokrzysko i Kraina Zabawy z wielkimi, kolorowymi dmuchańcami dla dzieci. Z tej okazji odbędzie się festyn rodzinny z mnóstwem atrakcji.

W Parku Miniatur Świętokrzysko znalazło się 20 najsłynniejszych obiektów z całego województwa świętokrzyskiego. W skali 1:20 odtworzone zostały zamki, pałace, kościoły i zabytki techniczne. Pokazano je tak, jak wyglądały w latach swojej świetności. Zwiedzający będą mogli choć przez chwilę poczuć się jakby przenieśli się w czasie.

To jednak nie jedyna atrakcja Kompleksu. Z myślą o najmłodszych została stworzona Kraina Zabawy, czyli plac zabaw z wielkimi dmuchańcami i karuzelą. Każde dziecko będzie mogło spędzić tu niezapomniane chwile skacząc i zjeżdżając z wysokich dmuchanych zjeżdżalni.

Podczas otwarcia dla gości przygotowano też różne warsztaty, pokazy, występy i animacje. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił podczas konkursów z nagrodami, zrobić swoją własną świeczkę, czy zobaczyć, jak tworzy się kolorowe mydełka. Na scenie wystąpią zespoły taneczne z Kielc i okolic oraz młodzi artyści z regionu. Na dzieci czekają pokazy robienia wielkich baniek mydlanych i nauka skręcania balkoników. Pojawią się też szczudlarz, mim, magik i żongler, którzy swoimi występami zachwycili już niejedną publiczność. Także fani historii nie będą zawiedzeni, ponieważ z myślą o nich zostały przygotowane specjalne pokazy historyczne.

Nie zabraknie też miejsc, w których będzie można zjeść coś specjalnego. Na terenie Kompleksu otwarty zostanie Grill, a także Bar Mesa oraz Bistro Co Nieco. W każdym z tych punktów serwowane będą zupełnie inne dania.

Przez całe wakacje w Kompleksie będą się odbywać różne warsztaty, weekendy tematyczne i imprezy dla całych rodzin. Również w wakacje planowane jest otwarcie Oceaniki- wielkich akwariów z wieloma gatunkami ryb i morskich stworzeń z całego świata.

Świętokrzyska Polana
Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
świetokrzyska polana

Kompleks Świętokrzyska Polana z Ośrodkiem Polanika

Oddalony zaledwie o kilka kilometrów od centrum Kielc Kompleks Świętokrzyska Polana to miejsce na turystycznej mapie Polski, gdzie w otoczeniu lasów Gór Świętokrzyskich możemy delektować się przyrodą i zaznać upragnionego odpoczynku. Piękne położenie, bogata oferta noclegowa i …

Więcej

Adres:

Laskowa 95, Chrusty
26-050 Zagnańsk


Kontakt:

+48 41 260 50 60
info@swietokrzyskapolana.pl
http://www.swietokrzyskapolana.pl
facebook

Boże Narodzenie z 5.10.15.

Zobacz także