Nowa Strefa Zabawy w Atrium Reduta

Atrium Reduta, Warszawa mapa

piątek 29.11.2019 do czwartek 05.12.2019

Nowa Strefa Zabawy w Atrium Reduta

Centrum handlowe Atrium Reduta zaprasza do nowej bezpłatnej Strefy Zabawy al.to pełnej popularnych zabawek w wyjątkowej przestrzeni! Już teraz w Atrium Reduta Twoje dziecko może aktywnie spędzić czas, wcielając się w youtubera, biorąc udział w zajęciach kreatywnych z wykorzystaniem LEGO czy stając w szranki w ramach wyścigów na torach Hot Wheels.

Strefa Zabawy al.to to miejsce idealne dla dzieci z rodzicami. Bajkowa przestrzeń, gdzie pociechy i ich opiekunowie mogą poznać i samodzielnie wypróbować nowości w świecie zabawek (na przykład z serii Psi Patrol czy Barbie, gier planszowych oraz zestawów ciastoliny Play-Doh). Miłośnicy majsterkowania i kombinowania w szczególności powinni pokochać strefę warsztatową LEGO, która rozbudza wyobraźnię i zachęca do aktywności – można zarówno zobaczyć złożone już zestawy, jak i pobawić się nimi lub od podstaw zbudować nowe konstrukcje. Miłośnicy szybkiej jazdy odkryją natomiast nieograniczone możliwości torów samochodowych Hot Wheels. W kreatywnym wykorzystaniu dostępnych atrakcji pomoże obecny na miejscu animator.

Ponadto wyjątkową atrakcją Strefy Zabawy al.to jest Studio Małego Youtubera, które wyposażono w profesjonalny sprzęt. Dziecko może w nim nagrać unboxing lub recenzję zabawki. Nie brakuje również przestrzeni do odpoczynku dla rodziców, która została zaprojektowana tak, aby pociechy były z niej zawsze dobrze widoczne. Zapraszamy codziennie od godziny 12:00 aż do zamknięcia Centrum.

Lokalizacja strefy: 1 piętro

Godziny otwarcia strefy: pon – sob: 12:00 – 21:00, niedz: 12:00 – 20:00

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
logo Atrium Reduta

Atrium Reduta

Centrum handlowe Atrium Reduta położone jest przy Alejach Jerozolimskich, blisko centrum Warszawy i zaledwie 15 minut jazdy samochodem od lotniska im. Fryderyka Chopina.  Dla Klientów przeznaczono ponad 1,5 tys. miejsc parkingowych. Bezpośredni dojazd do obiektu …

Więcej

Adres:

Al. Jerozolimskie 148
Warszawa 02-326


Kontakt:

22 823 94 00/01
atriumreduta@aere.com
http://www.atrium-reduta.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:zabawa