Nowa lokalizacja zajęć pływackich – Basen Comarch

📅 czwartek 30.11.2017 do piątek 01.12.2017
30-35 zł/lekcja
Nowa lokalizacja zajęć pływackich – Basen Comarch

Głównym założeniem zajęć jest adaptacja dziecka do środowiska wodnego i nauka podstawowych technik poprawnego pływania. Systematyczne zajęcia na basenie wpływają pozytywnie na rozwój dziecka i utrzymanie prawidłowej postawy.

Nasze zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy poprzez różnego rodzaju ćwiczenia w formie gier i zabaw pokazują, że wysiłek sportowy w wodzie może być bardzo przyjemny. Zajęcia odbywają się w 3 grupach zaawansowania a ilość dzieci przypadającą na jednego trenera to maksymalnie 5 osób (w przypadku grup bardziej zaawansowanych liczba ta może wzrosnąć do 6 osób).

W trakcie trwania kursu (semestru) nauki oraz doskonalenia pływania każdy z Rodziców otrzyma ocenę umiejętności dziecka – autorski, przygotowany przez instruktorów Dzieciaków w formie arkusz oceny umiejętności. Wyszczególniliśmy cztery poziomy zaawansowania, a każdemu z nich odpowiadają konkretne umiejętności i elementy, które rozwijane są w trakcie nauki. Arkusz jest cenną informacją dla Rodzica, który jest świadomy jakie postępy czyni dziecko w wodzie.

Terminy:

poniedziałek, godz. 16:15, 17:00, 17:45
wtorek, godz, 16:15, 17:00, 17:45, 18:30
czwartek, godz. 16:15, 17:00, 17:45
piątek, godz. 16:15, 17:00, 17:45

Początek zajęć: 27.11.2017 r.

Dni zajęciowe, ilość zajęć w semestrze, cena karnetu:

Semestr rozpoczynamy jesienią, a kończymy tuż przed feriami zimowymi – zapraszamy serdecznie!

Dodatkowe informacje:

*Lekcja pokazowa/pojedyncza: 30 zł
*Zniżka dla rodzeństwa (karnet): 50 zł
*Lekcja jednorazowa – po zrealizowaniu lekcji pokazowej (w sytuacji, kiedy w danym dniu oraz grupie zajęć jest dostępne miejsce): 35 zł

*ODRABIANIE ZAJĘĆ: 2 lekcje na dany semestr. Czas realizacji: do końca konkretnego semestru po wcześniejszym uzgodnieniu terminu.

MINIMALNY WIEK
4 lata

KOSZT & ZNIŻKI
Zniżka dla rodzeństwa: 50 zł
Karnety są imienne, wydawane na określony czas. Istnieje możliwość dwukrotnego odrabiania zajęć w przypadku nieobecności.

CZAS TRWANIA

ZAPISY
Jadwiga Bryś – mailowo: kontakt@dzieciakiwformie.pl lub telefonicznie: +48 | 533 308 286
Przy zapisach prosimy podać imię i nazwisko dziecka, wiek, poziom zaawansowania oraz telefon kontaktowy.

CO NALEŻY ZABRAĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA:

• kostium kąpielowy, czepek, okulary
  • klapki
  • ręcznik, ubranie na zmianę