Nowa lodziarnia i atrakcje zewnętrzne. Galeria Bronowice wie, jak przyciągnąć klientów

Galeria Bronowice mapa

piątek 10.08.2018 do niedziela 12.08.2018

Nowa lodziarnia i atrakcje zewnętrzne. Galeria Bronowice wie, jak przyciągnąć klientów

Pod koniec lipca oferta gastronomiczna Galerii Bronowice poszerzyła się o nowego najemcę, lodziarnię Lody Everybody. Wyspa znajduje się na poziomie 0. Zróżnicowany tenant-mix to nie jedyny sposób Galerii na przyciągnięcie klientów – dużą popularnością cieszą się także oferowane przez nią atrakcje zewnętrzne, m.in. Kreatywna Strefa Gier, plac zabaw, skate park i boisko do kosza.

Galeria Bronowice w dalszym ciągu inwestuje w krakowskich przedsiębiorców. Pod koniec roku 2017 na jej terenie otwarto gabinet Mozart Optyk oraz salon NEW MEN Style. Teraz do grona najemców dołączyła kolejna rozwijająca się, lokalna firma – lodziarnia Lody Everybody, oferująca lody własnej produkcji, bazujące na tradycyjnych recepturach i naturalnych składnikach, takich jak mleko, śmietana i jaja. Oficjalne otwarcie punktu, połączone ze specjalnymi promocjami i zabawami dla dzieci, miało miejsce 20 lipca 2018 roku. Lody Everybody za cel stawiają sobie dostarczenie gościom najwyższej jakości doznań i przyjemności. W ofercie lodziarni znajdą coś dla siebie zarówno klienci ceniący klasyczne smaki lodów, jak i ci, którzy poszukują kulinarnych nowości.

Do odwiedzin w Galerii skłania także szeroka oferta atrakcji kulturalno-rozrywkowych na świeżym powietrzu. Przy wejściu do centrum zlokalizowany jest duży plac zabaw, na którym dzieci do 12 roku życia mogą aktywnie spędzić czas, korzystając z huśtawek, zjeżdżalni oraz sprężynowych bujaków. Miłośnicy rolek i deskorolek mają możliwość rozwinięcia umiejętności na mini quarterach, grindboxach, najazdach i poręczach, znajdujących się w skateparku. Boisko do kosza czeka na sympatyków koszykówki, a wszyscy chętni mogą spróbować swoich sił w grze w bule. Galeria Bronowice wychodzi naprzeciw również tym, którzy lubią intelektualne wyzwania – na odwiedzających czekają stoły i plansze do gry w szachy. Oprócz tego, w Kreatywnej Strefie Gier znaleźć można popularnego pająka, chińczyka czy grę w klasy. Do entuzjastów rozrywek kulturalnych skierowany jest repertuar małego amfiteatru, na scenie którego występują lokalne zespoły i grupy teatralne.

 

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
OPENMEDIA_

Open Media Public Relations

Agencja Open Media Public Relations świadczy kompleksowe usługi z zakresu promocji produktów i usług w mediach tradycyjnych (prasa, radio, TV), Internecie i mediach społecznościowych.

Agencja specjalizuje się w obsłudze segmentu dziecięcego (producenci sprzętów, zabawek i odzieży …

Więcej

Adres:

ul. Obozowa 42a/2
30-383 Kraków


Kontakt:

12 268 97 50, fax. 12 260 91 67
biuro@openmedia.pl
http://www.openmedia.pl

Rodzinne wyjazdy

Zobacz także