NoVa Park zaprasza na eko piknik rodzinny

NoVa Park
🗺 mapa
📅 piątek 19.08.2022 do sobota 20.08.2022
NoVa Park zaprasza na eko piknik rodzinny
Przed nami dobra zabawa na zielonej trawie! W dniach 19-20 sierpnia w godzinach 13.00-19.00 NoVa Park organizuje eko piknik dla całych rodzin. W programie m.in. quizy i konkursy, warsztaty roślinne, zajęcia rozwijające kulinarne talenty oraz gry zręcznościowe!

NoVa Park z propozycją dla mieszkańców Gorzowa i okolic spędzających wakacje w mieście! W dniach 19-20 sierpnia zapraszamy na aktywny weekend w klimacie EKO z atrakcjami dla młodszych i starszych! Czekają:

  • warsztaty roślinne, podczas których dzieci będą tworzyć kompozycje roślinne oraz las w słoiku, sadzić roślinki i ozdabiać doniczki;
  • warsztaty kulinarne i wspólne przygotowywanie zdrowych piknikowych przekąsek;
  • gry zręcznościowe m.in. jenga XXL, kółko i krzyżyk czy drewniane kręgle;
  • tematyczne quizy, zgadywanki i zabawy ruchowe.

W przerwie od dobrej zabawy zapraszamy na pyszną lemoniadę dla wszystkich do baru lemoniadowego!

„Przed nami dwa dni EKO zabawy w NoVa Park, na którą zapraszamy całe rodziny! Spędź z nami weekend, podczas którego Twoje pociechy będą tworzyć las w słoiku, przygotowywać letnie przekąski oraz zagrają w popularne gry zręcznościowe wykonane wyłącznie z eko materiałów!” – mówi Anna Szcześniak, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Czy i jak motywować dzieci

Nie ma jednego powodu, dla którego dziecko nie chce się uczyć i dlatego nie ma jednej prostej recepty na zmotywowanie go do nauki. Na edukację trzeba spojrzeć szerzej, w kontekście całej rodziny. Zapnijcie pasy! Ten kurs to prawdziwa szybka rodzinna edukacyjna rewolucja!

Rodzinny eko piknik w NoVa Park odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia 2022 roku w godzinach 13.00-19.00 na terenie zielonym przed centrum. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent