NoVa Park wspiera Ukrainę. Zbiórka darów dla uchodźców

NoVa Park wspiera Ukrainę. Zbiórka darów dla uchodźców

NoVa Park
🗺 mapa
📅 środa 02.03.2022 do czwartek 31.03.2022
NoVa Park wspiera Ukrainę. Zbiórka darów dla uchodźców
We wtorek 1 marca NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim uruchomiło punkt zbiórki najpotrzebniejszych rzeczy dla mieszkańców Ukrainy, którzy w najbliższym czasie przyjadą do Gorzowa i okolic. Akcja jest organizowana we współpracy z Caritas oraz z siostrami z Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Gorzowie.

W punkcie zbiórki są przyjmowane poniższe artykuły:

  • środki higieny osobistej: żele pod prysznic, szampony, mydło, szczoteczki do zębów, podpaski, pieluchy (w każdym rozmiarze), zwykłe i nawilżane chusteczki, papier toaletowy, kremy, ręczniki papierowe;
  • środki czystości: proszki i płyny do prania;
  • apteczki pierwszej pomocy;
  • koce, śpiwory, karimaty, nową pościel;
  • ręczniki;
  • przybory szkolne dla dzieci (zeszyty, kredki, długopisy, ołówki, plecaki);
  • zabawki dla dzieci.

„Nie możemy patrzeć obojętnie na to, co dzieje się na Ukrainie. Chcemy choć w niewielkim stopniu pomóc potrzebującym, dlatego działamy wspólnie z gorzowskim Caritas oraz siostrami z Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Gorzowie, które przyjmą pod swój dach uchodźców z Ukrainy. Uruchomiliśmy punkt zbiórki darów dla naszych wschodnich sąsiadów, którzy przybywają do Gorzowa i okolic. Potrzeby są ogromne, dlatego zachęcamy każdego do przyłączenia się do zbiórki. Każdy dar jest teraz na wagę złota” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Punkt zbiórki jest czynny codziennie (z wyłączeniem niedziel niehandlowych) w godzinach 10.00-19.00 i znajduje się na poziomie 0 w lokalu pomiędzy salonem Kubenz a mBank. Punkt działa do odwołania.

Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie