NoVa Park rozdaje prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

NoVa Park mapa

piątek 21.01.2022 do sobota 22.01.2022

NoVa Park rozdaje prezenty na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, NoVa Park organizuje akcję z upominkami! W dniach 21-22 stycznia w godz. 14.00-19.00 zakupy na kwotę min. 150 złotych będą premiowane ekotorbą, a najmłodsi będą mogli wziąć udział w bezpłatnych modowych warsztatach kreatywnych!

Przed nami akcja „Torby pełne stylu”, która odbędzie się w dniach 21-22 stycznia, czyli dokładnie wtedy, gdy swoje święto będą obchodzić najukochańsi – wszystkie babcie i dziadkowie. W tych dniach na najmłodszych czekają kreatywne warsztaty z tworzenia personalizowanych toreb z naszywkami i dekoracjami, które później dzieci będą mogły podarować babci i dziadkowi jako prezent z okazji ich święta. Poza ozdabianiem toreb, animatorzy wspólnie z małymi artystami będą również malować bawełniane koszulki i jeansy oraz pokażą, jak projektować ubrania.

Warsztatom dla najmłodszych będzie towarzyszyć akcja prosprzedażowa, podczas której NoVa Park będzie wręczać upominki w podziękowaniu za zakupy. Mechanizm zabawy jest niezwykle prosty – wydaj min. 150 złotych (na maksymalnie 2 paragonach z 2 różnych sklepów) i zgłoś się do Punktu Obsługi Akcji po ekotorbę na zakupy! Liczba nagród jest ograniczona – każdego dnia będziemy mieć do rozdania 50 ekotoreb z logo NoVa Park oraz z ozdobami.

„Święto babci i dziadka łączymy z zakupowym szaleństwem! Co się nierozerwalnie wiąże z zakupami? Oczywiście torba! A taką w stylu EKO będzie można otrzymać w dniach 21-22 stycznia za zakupy za min. 150 złotych w NoVa Park! Ale to nie wszystko! Dobra zabawa czeka także na najmłodszych – przed nami bezpłatne warsztaty dekorowania ekotoreb, które następnie można sprezentować swoim ukochanym dziadkom!” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Udział w modowych warsztatach kreatywnych jest bezpłatny. Akcja odbędzie się na poziomie 0 (przy windzie panoramicznej) przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl