NoVa Park gra dla Azorków!

NoVa Park mapa

sobota 11.12.2021

NoVa Park gra dla Azorków!

Baw się i pomagaj! Już 11 grudnia w godz. 12.00-18.00 NoVa Park zaprasza na charytatywny turniej mini golfa, podczas którego będzie można pomóc czworonożnym kumplom z gorzowskiego Schroniska dla Psów – Azorki!

Przed nami mikołajkowy turniej mini golfa w NoVa Park ze szczytnym celem! W sobotę 11 grudnia każdy z nas będzie mógł stać się Mikołajem! Zagraj z nami w partię mini golfa i pokaż, że los zwierząt jest bliski Twojemu sercu.

Co zrobić, aby pomóc gorzowskim Azorkom? Przyjdź do NoVa Park, wpłać wpisowe w wysokości 10 złotych i spróbuj swoich sił w golfowej rozgrywce. Traf piłką do 4 pól na naszym mini polu golfowym przy użyciu jak najmniejszej liczby uderzeń kijem w piłkę i powalcz o fajne nagrody – do wygrania modułowe boisko o minigolfa, karty podarunkowe oraz gadżety.

W przypadku remisu decydować będzie czas. Wygra ten uczestnik rywalizacji, który pokonał pola szybciej. Zwycięzców turnieju poznamy w niedzielę, 12 grudnia, na Facebooku NoVa Park.

Fundusze zebrane w ramach wpisowego w całości przekażemy na rzecz Schroniska dla Psów – Azorki.

„Wszystkich miłośników zwierząt zapraszamy do udziału w mikołajkowym turnieju mini golfa! 10 złotych przeznaczone na wpisowe to szansa nie tylko na wsparcie czworonożnych przyjaciół na Święta, ale także okazja do super zabawy połączonej z rywalizacją o upominki! Graj z nami dla Azorków!” – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wydarzenie odbywa się przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat rozwiązań stosowanych w NoVa Park znajduje się na stronie internetowej  https://nova-park.pl/wydarzenia/zakupy-naprawde-bezpieczne/.

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Orchidea Pr agencja marketingowo reklamow

Orchidea PR

Informujemy o ciekawych wydarzeniach dla rodzin z dziećmi, które odbywają się w:

Galerii Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowym NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim.

Zapraszamy!

Więcej

Adres:

Galeria Bemowo w Warszawie; Centrum Handlowe NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim

Kontakt:

orchidea@orchideapr.pl
http://orchideapr.pl/pl