Notabene – koncert dla dzieci

ul. Czarnieckiego 51, 01-541 Warszawa mapa

niedziela 19.06.2016

wstęp wolny

Plakat Notabene koncert dla dzieci

Zapraszamy wszystkich najmłodszych widzów i całe rodziny na wyjątkowe niedzielne popołudnie z zespołem NotaBene. Zespół zagra koncert specjalnie dla naszych najmłodszych widzów.

Gdyby tygrysy jadły irysy

Czternastoosobowa grupa wokalna NotaBene kieruje swą niecodzienną inicjatywę w stronę najmłodszych melomanów. Pod kierownictwem muzycznym Andrzeja Borzyma zaśpiewa a cappella kilkanaście polskich piosenek dla dzieci. Wśród autorów tekstów znaleźli się tak wybitni twórcy, jak m. in. Wanda Chotomska, Jerzy Wasowski, Danuta Wawiłow czy Irena Tuwim. Nazwiska autorów muzyki również mówią same za siebie – to m.in. Grzegorz Turnau, Henryk Wars, Adam Markiewicz oraz Andrzej Borzym, który jest także autorem wszystkich zaśpiewanych przez wykonawców aranżacji.

NotaBene proponuje wysłuchanie zabawnych i fascynujących opowiastek, rozwijających dziecięcą wyobraźnię i uwrażliwiających najmłodszych na piękno muzyki. Dowiemy się, co stało się z chomikiem, który zjadał marchewkę, jaką melodię mruczy Kubuś Puchatek w wiosenny dzień, czy myszce udało się przynieść wodę dla swoich małych dzieci i co by było, gdyby tygrysy jadły irysy. Przekonamy się także, że historia pewnej niezbyt grzecznej dziewczynki może stać się inspiracją do stworzenia niezwykłej ballady.

Zapraszamy do fascynującej muzycznej podróży z bohaterami zamieszkującymi świat dziecięcej wyobraźni!

19.06.2016, godz. 16.00

WSTĘP WOLNY

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego

ul. Czarnieckiego 51, 01-541 Warszawa

www.nowyfort.pl

www.facebook.com/NowyFort

kultura@nowyfort.pl

tel. +48 501 461 533

Zobacz miejsce wydarzenia
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo!

wybierz eBook dla siebie
Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego zajęcia dla dzieci Warszawa Żoliborz

Centrum Sztuki Fort Sokolnickiego

Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego to przestrzeń dla wydarzeń kulturalnych, które uwrażliwiają mieszkańców Warszawy na piękno i wyjątkową wartość sztuki, muzyki, teatru czy filmu.   Misją Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego jest promocja sztuki wraz z integracją i pomnażaniem …

Więcej

Adres:

ul. Czarnieckiego 51 (Metro Plac Wilsona)
01-541 Warszawa


Kontakt:

22 633 96 17/ 501 461 533
kultura@nowyfort.pl
http://www.nowyfort.pl
facebook

ZOBACZ TAKŻE:muzyka

Zobacz także