Nocny Dzień Dziecka 2023

Park Szczęśliwicki
📅 piątek 02.06.2023
Nocny Dzień Dziecka 2023
W ten jeden dzień w roku Park Szczęśliwicki wypełni się pięcioma żywiołami: ziemią, ogniem, wodą, powietrzem i… dziećmi!

To na nie czekają wyjątkowe nocne przeżycia! Ta noc skrywa moc atrakcji dla młodszych i starszych dzieci – pokazy cyrkowe i taneczne, animacje i warsztaty, ogromne bańki, świetliste ryby, ognista kaskaderka i szczudlarze, powietrzna zjeżdżalnia i kino plenerowe, jazzowa dobranocka dla najmłodszych, a to wszystko splecione gigantycznymi roślinami, które magicznie ożyły i szykują się do tańca!

Jeśli chcecie ich wszystkich spotkać, tej nocy nie wolno spać! Bierzcie latarki i chodźcie na Nocny Dzień Dziecka.

PROGRAM:

warsztaty i animacje
Eksplozja Kolorów

pokazy cyrkowe Fundacji Sztukmistrze
pokazy Grupy Tańca Irlandzkiego Treblers oraz tancerzy breakdance z OKO

Jazz dla dzieci – Cztery Żywioły Jazzu (3 – 8 lat)

kino plenerowe „Skafander Klingerta” (9 – 12 lat)

Quiz Rodzinny Akademii Miasta Dzieci – ściągnij darmową grę dla całej rodziny!

Na czym polega gra? To proste! Losujesz zabawne pytania dzięki którym lepiej poznasz członków swojej rodziny lub dostajesz zadania do wykonania.

Ściągnij od nas karty podstawowe oraz dodatkowo zadania, karty dla maluchów lub nastolatków. Wydrukuj je, sklej ze sobą spód i wierzch kart, wytnij i graj! Dobrej zabawy!

„Pędy” – spektakl plenerowy Latającego Teatru Sztuki Ciała

fireshow w wykonaniu Fundacji Sztukmistrze

ORGANIZATOR:
Ośrodek Kultury Ochoty

PARTNERZY:
Aktywna Warszawa – Górka Szczęśliwicka | Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ochota m. st. Warszawy | Dziecięca Kraina | Fundacja Latającego Teatru Sztuki Ciała | Fundacja ECHO | H-DC Iron Rebels Poland | Komenda Rejonowa Policji Warszawa III | Fundacja Wspierania Integracji Wietnamczyków w Polsce | MDK „Ochota” | Mały Inżynier | Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji | Straż Miejska – III Oddział Terenowy | Ochotnicza Straż Pożarna „Ursus” | Towarzystwo Rozwijania Aktywności Dzieci SZANSA | Stowarzyszenie Festiwal Kolorów | UD Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia | Restauracja Monticello

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Burmistrzyni Dzielnicy Ochota Dorota Stegienka.