Weleda
Weleda Baby

Noc z Harrym Potterem w Dworze Artusa – Toruń

📅 sobota 01.06.2013
Noc z Harrym Potterem w Dworze Artusa – Toruń

Tegoroczny Dzień Dziecka uczcimy w Dworze Artusa, jak zwykle nietypowo. Po raz kolejny Dwór Artusa na kilka godzin zmieni się w Szkołę Magii i Czarodziejstwa "Hogwart" w ramach Nocy z Harrym Potterem. Wszystkie atrakcje i zabawy w sposób bezpośredni nawiązywać będą do klimatu, sytuacji i zdarzeń znanych z kart książki.

Uczestnicy (wiek 8 – 12 lat), którzy nabędą specjalny bilet, będą mogli wejść do magicznego świata małego czarodzieja i poczuć się jak bohaterowie najpopularniejszej na świecie książki dla dzieci. Każdy z uczestników otrzyma dokładny przewodnik z informacjami (także dla rodziców), w którym będą opisane zasady tego wydarzenia.

To kolejny rok toruńskiego Hogwartu. Mimo to uczestnicy mogą liczyć na zmiany. Pojawią się bowiem nowi nauczyciele, nowe przedmioty i przede wszystkim eliminacje do turnieju trójmagicznego, który pozwoli wyłonić reprezentantów na wielki finał planowany na rok 2014.

A czego mogą spodziewać się uczestnicy? Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 przywitaniem nowych uczniów, które odbędzie się w Sali Wielkiej Dworu Artusa. Inauguracji dokonają hogwartowscy nauczyciele magii i czarodziejstwa, pośród których pojawi się z pewnością profesor Dumbledore. Kolejnym elementem wieczoru będzie ceremonia przydziału do odpowiedniego domu / grupy. Dokona tego tiara przydziału.

Po kolacji wszyscy uczniowie zostaną zaproszeni na zajęcia, które odbywać się będą według dokładnego harmonogramu. Poprowadzą je nauczyciele z Hogwartu, a wśród lekcji pojawią się przedmioty znane z kart książki, takie jak Obrona przed czarną magią czy Opieka nad magicznymi stworzeniami.

Ale to nie koniec atrakcji czekających na uczestników Nocy z Harrym Potterem. Nowym przedmiotem będą interaktywne zajęcia terenowe: Historia miejsc magicznych. Podczas tych lekcji uczniowie nie tylko poznają zakamarki Dworu Artusa, ale również wezmą udział w niezwykłym teście.

Zabawy potrwają do godziny 12 w nocy. Gwarantujemy niesamowite wrażenia pełne magii wyjętej prosto ze świata Harrego Pottera.

UWAGA: Ilość biletów ograniczona!

Bilety w sprzedaży od 6 maja.

1 czerwca, Sobota, 19:00
Miejsce: Wszystkie Sale Dworu Artusa
Cena biletu normalnego: 50.00 zł

265 ocen
4.96
dodaj ocenę
×
zapis na newsletter - prezent
Zapisz się na cotygodniowy newsletter z wydarzeniami w Twoim mieście i odbierz eBook za darmo! wybierz eBook dla siebie
zapis na newsletter - prezent